Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Kołnierze ortopedyczne dla dzieci i dorosłych

W tej ofercie prezentujemy specjalistyczne kołnierze ratownicze amerykańskiej firmy Ambu. Jest to zestaw dwóch kołnierzy z przeznaczeniem dla dzieci i  osób dorosłych. Kołnierze stosowane najczęściej przez wyjazdowe ekipy ratownicze, jednostki medyczne. Posiadają składaną konstrukcję, dzięki temu przed rozłożeniem zajmują niewiele miejsca, co pozwala przechowywać je w torbach medycznych i mieć zawsze pod ręką. Kołnierze ortopedyczne to asortyment medyczny, który został głównie przeznaczony dla osób po wypadkach mających uszkodzenia w odcinku kręgosłupa szyjnego również wobec osób, u których mogło dojść do uszkodzenia.

Stanowią doskonałą formę stabilizacji zapobiegając przed dalszym uszkodzeniem, pozwalając na bezpieczny transport poszkodowanego do szpitala. Kołnierze ortopedyczne Ambu Redi Ace posiadają specjalistyczną konstrukcję, która pozwala na stałą kontrolę tętna pacjenta. Kołnierze zostały wyposażone w uchwyty pozwalające na zastosowanie drenów do dalszych czynności medycznych. Jedną z większych zalet tego modelu jest możliwość wielostopniowej regulacji, dzięki temu odpowiednio dopasujemy poziom nachylenia. Dodatkowo kołnierze zostały wykonane z trwałego a zarazem lekkiego tworzywa, dzięki temu nie stanowią dodatkowego obciążenia dla pacjenta.

Posiadają mocne rzepy zabezpieczające przed przypadkowym odczepieniem się. Kołnierze szyjne ratunkowe łatwe w szybkim zakładaniu i ściąganiu. Materiał niewidzialny dla promieni rendgenowskich ułatwia wykonywanie prześwietlania. Są to jedne z lepszych kołnierzy ratunkowych, które zostały przeznaczone dla dzieci i osób dorosłych obecnie znajdujących się na rynku medycznycm. W zestawie znajdą Państwo 2 sztuki kołnierzy Ambu Redi Ace - pediatryczny w kolorze pomarańczowym, Ambu Redi Ace dla dorosłych kolor niebieski. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje kołnierzy usztywniających zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kołnierze ratownicze Ambu Redi Ace
- przeznaczone do usztywniania i stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa
- dedykowane dla wyjazdowych zespołów ratunkowych
- pozwalają na bezpieczny transport poszkodowanego do szpitala
- kołnierze amerykańskiego producenta
- certyfikowane wyroby medyczne
- posiadają możliwość wielostopniowych regulacji
- umożliwiają stałą kontrolę tętna pacjenta
- wyposażone w uchwyty na dreny
- zawierają mocne rzepy
- lekkie i wytrzymałe
- w zestawie 2 sztuki kołnierz dla dzieci i kołnierz dla dorosłych

Napisz opinię
2017-06-26 21:07:08 - 

Skusiła mnie niska cena, przyznam jednak, że jakość wykonania jest warta dużo więcej