Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularna i tania woda utleniona

Woda utleniona 3%, znana i wykorzystywana od wielu lat jako środek odkażający, skutecznie oczyszcza i dezynfekuje rany. Woda utleniona to podstawowe wyposażenie każdej apteczki domowej. Główne zastosowane preparatu to przede wszystkim działanie odkażające przeznaczone na powierzchnie skóry (do przemywania ran jako środek bakteriobójczy) i jej obrębu np. może być stosowana również w jamie ustnej), w chorobach przyzębia i płukania kieszonek dziąsłowych w stanach zapalnych.

Woda utleniona z języka łacińskiego to  Hydrogenii Peroxidium,  inaczej nazywana nadtlenkiem wodoru. Woda utleniona po zetknięciu się z uszkodzoną skóra człowieka, wydziela tzw. pianę, jet to tlen cząsteczkowy, który działa bakteriobójczo i oczyszczająco na rany. Niewielkie opakowanie 100 g, bardzo poręczne z wygodną końcówką i nakrętką. W przypadku zastosowania na rany, preparat należy stosować w postaci nierozcieńczonej.

Jeżeli chodzi o płukanie wodą utlenioną jamy ustnej to wodę powinno się rozcieńczyć: 1 łyżeczkę wody utlenionej czyli ok. 5ml preparatu, rozmieszać z 1 szklanką wody (ok 250 ml), stosować kilka razy na dobę. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanych, należy skonsultować się z lekarzem. Woda utleniona w niewielkiej buteleczce 100 ml, jest bardzo poręczna i można zabrać ją wszędzie, powinna znaleźć się w każdym domu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podstawowe wyposażenie domowej apteczki
- bezpieczna i skuteczna w działaniu
- środek stosowany na rany  w celu odkażającym
- preparat bakteriobójczy
- przeznaczona zarówno do użytku na skórze, jak i w obrębie np. jamy ustnej
- 3% Hydrogenii Peroxidum
- opakowanie (100g) z wygodną końcówką i nakrętką
- w bardzo dobrej cenie