Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Kompres zimno-ciepły do wszechstronnego zastosowania

Kompres nazywany również okładem zimno-ciepłym wielokrotnego użytku dla wszechstronnego zastosowania. Może być stosowany zarówno na ciepło jak i na zimno. Ciepły okład powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w miejscu działania, podnosi temperaturę tkanek, zwiększa przepływ krwi oraz skutecznie pobudza komórkową przemianę materii, wpływając leczniczo na na procesy zapalne.

W terapii zimnem kompres działa łagodząco - kojąco np. na bóle głowy, zębów. Zapobiega powstawaniu obrzęków w urazach (stłuczeniach, skręceniach itp.). Kompres (okład), posiada wewnętrzny wkład wykonany z polimerowego żelu, który charakteryzuje się wysoką jakością termiczną, długo zachowując odpowiednią temperaturę. Polecany dla dorołych i dzieci, szczególnie tych małych narażonych na liczne urazy.

Okład zimno-ciepły nadaje się do przechowywania w zamrażalniku, jako kompres na zimno, produkt można również podgrzewać w mikrofalówce w tym przypadku posłuży jako okład na ciepło. Okład można wykorzystywać wielokrotnie. Jego plastyczności i elastycznośc dopasowuje się do każdej powierzchni ciała. Prezentowany okład rozmiarów 31cm x 17 cm, sprawdzi się na duże i mniejsze powierzchnie ciała.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zawiera wkład z żelu polimerowego charakteryzujący się wysoką jakością termiczną
- można stosować na ciepło np. w bólach reumatycznych, bólach miesiączkowych, na różne skórcze i bolesności mięśni itp.
- jako zimny okład do zastosowania na: liczne urazy, obrzęki, stłuczenia, bolesności,  a także na ukąszenia, stany zapalne itp.
- okład można rozgrzewać w mikrofalówce
- idealnie chłodzi się w zamrażalniku
- działa bardzo szybko
- plastyczny, doskonale dopasowuje się do powierzchni ciała
- zastosowanie wielokrotne
- zachowuje odpowiednią temperaturę
- dobry dla dzieci i dorosłych

 

Napisz opinię
2017-07-01 17:46:13 - 

Kompres ma naprawdę wiele zastosowań.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: