Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Okład zimno-ciepły szerokiego zastosowania

Kompresy zimno-ciepłe to produkty wszechstronnego zastosowania w profesjonalnym środowisku medycznym i warunkach domowych. Okład można stosować na zimno i ciepło. Na zimno sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju urazach, stłuczeniach, skręceniach, obrzękach, bólach: głowy, zębów, ma działanie kojące i uśmierzające ból. Doskonale redukuje pojawiające się przy urazach i stłuczeniach obrzęki. 

Jako ciepły okład będzie bardzo dobry na różnego rodzaju bóle np.: reumatyczne, menstruacyjne, chroniczne bóle( np. Lumbago). Okład w postaci ciepła ( można podgrzewać go w mikrofalówce), powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w miejscu przyłożenia, podnosi temperaturę krwi oraz pobudza do działania komórkowej przemiany materii, tym samym wpływa leczniczo na procesy zapalne. Okład zimno-ciepło może być również wykorzystywany przy stanach zapalnych i ukąszeniach owadów, skurczach czy zespołach napięcia mięśni.

Kompres ciepło-zimny zawiera wkład z żelu polimerowego o wysokiej pojemności termicznej. Kompres dzięki swojej plastyczności doskonale dopasowuje się do powierzchni ciała. Okład służy do wielokrotnego wykorzystania, można chłodzić go w zamrażalniku i podgrzewać w mikrofalówce, zachowuje odpowiednią temperaturę przez długi czas. Kompres polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wkład z żelu polimerowego o wysokiej jakośći termicznej
- jako ciepły stosowany na: bóle reumatyczne, menstruacyjne, skórcze i zespoły napięcia mięśni itp.
- jako zimny stosowany na: urazy (obrzęki, stłuczenia, bolesności), ukąszenia, stany zapalne itp.
- może być podgrzewany np. w mikrofalówce
- do chłodzenia w  zamrażalniku
- przynosi natychmiastową ulgę w zastosowaniu na zimno i ciepło
- elastyczny dopasowuje się do każdej powierzchni ciała
- dla dzieci i dorosłych
- wielokrotnego stosowania
- zachowuje odpowiednią temperaturę przez długi czas
- w atrakcyjnej ofercie cenowej

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: