Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Zamrażacz w sprayu tzw. sztuczny lód dla dzieci i dorosłych na liczne urazy i kontuzje

Zamrażacz w sprayu - sztuczny lód, idealny środek na liczne kontuzje, urazy i obrzęki. Zamrażacz działa błyskawicznie eliminując ból i dając natychmiastową ulgę. Będzie doskonałym preparatem przeciwbólowym dla osób uprawiających sport zawodowo i amatorsko np. sprawdzi się dla piłkarzy na boisku, kiedy zachodzi nagła potrzeba zminimalizowania bólu podczas kontuzji, a zawodnik potrzebuje powrócić do gry.

Doskonały również dla siatkarzy, tenisistów, maratończyków i wszystkich tych, którzy narażeni są na liczne kontuzje. Sztuczny lód to również niezastąpiony środek w domowej apteczce, szczególnie dla małych dzieci, spray przynosi  błyskawiczną ulgę w stłuczeniach. Zamrażacz Ice Max, w składzie nie zawiera freaonu, znajdziemy za to olejki eteryczne, które oprócz właściwości przeciwbólowych nadają ładny zapach.

Sztuczny lód w postaci spray może być wykorzystywany w terapii kriogenicznej, w takim przypadku należy używać go tylko z zaleceniami lekarza, pod jego ścisłą kontrolą. Opakowanie sprayu Ice Mix posiada dwie pojemności 200ml i 400ml, w takich mogą go Państwo zamówić na naszej stronie, opcja wyboru powyżej. Sztuczny lód doskonały w podróży i na wakacjach, poręczne opakowanie zmieści się wszędzie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- na urazy, działa przeciwobrzękowo i przeciwbólowo
- idealny dla sportowców zawodowych i amatorów, pozwala natychmiast po urazie powrócić do aktywności
- bardzo szybkie działanie
- doskonały jako uzupełnienie domowej apteczki 
- daje natychmiastowe ukojenie i ulgę 
- dla dzieci i dorosłych
- w składzie tylko naturalne składniki
- nie zawiera freonu
- spray łatwy w obsłudze
- występuje w dwóch pojemnościach
- może być stosowany w terapii kriogenicznej, z zaleceniami lekarza

 

Napisz opinię
2017-07-01 17:47:34 - 

Spray jest praktyczny, nie zacina się i dobrz działa na ból