Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Zamrażacz w areozolu - Ice Mix idealny na stłuczenia i urazy

Ice Mix - zamrażacz w sprayu inaczej nazywany jako sztuczny lód, przeznaczony dla skóry, na liczne urazy i kontuzje. Zamrażacz w formie spray nie zawiera freonu, a jedynie naturalne olejki eteryczne. Działa natychmiastowo obniżając temperaturę ciała (przez efekt zimna w miejscu urazu). Dzięki temu spray zapobiega tworzeniu się krwiaków, siniaków, obrzęków oraz skutecznie eliminuje ból. Preparat powinien znajdować się na wyposażeniu każdej apteczki domowej i samochodowej, dla bezpieczeństwa i komfortu.

Zamrażacz Ice Mix idealny dla osób, które zawodowo i amatorsko uprawiają sport, narażonych na występowanie licznych kontuzji np. piłkarzy, koszykarzy, tenisistów. Poprzez efekt zamrożenia i terapię zapachowową użytkownik może powrócić do aktywności, bez odczuwania bólu i tworzenia się obrzęku. Ice Mix to produkt, który doskonale sprawdzi się w domu, obowiązkowy, dla mam posiadających dzieci, szczególnie małe, dla których upadki i stłuczenia są na porządku dziennym.

Sztuczny lód idealny na  mniejsze i większe urazy np. stłuczenia, daje natychmiastową ulgę i redukuje ból. Preparat również może być stosowany w terapii kriogenicznej, jednak tutaj jego zastosowanie należy skonsultować z lekarzem. Spray o pojemności 400 ml, jest bardzo wydajny. Jego wymiary średniej wielkości, nie zajmują dużo miejsca, można zabrać go wszędzie, niezbędny na wakacjach i w podróży.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- działanie przeciwobrzękowe i przeciwbólowe
- polecany dla dzieci i dorosłych
- stosowany w sporcie, turystyce, oraz np. jako uzupełnienie domowej apteczki
- błyskawiczne działanie
- natychmiastowa ulga i ukojenie
- zawiera naturalne olejki eteryczne
- bez freonu
- łatwy w obsłudze
- dostępny w dwóch pojemnościach
- może być stosowany w terapii kriogenicznej, jednak pod ściałą kontrolą lekarza