Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Skuteczny pajączek na wady postawy u dzieci

Pajączek w tej ofercie to produkt dedykowany dla dzieci. Ten korektor wad postawy może być stosowany już u dzieci od 6 roku życia. Ważne aby wady postawy korygować już od najmłodszych lat. Przy pomocy ćwiczeń jak i również takich o to korektorów postawy. Warto zaznaczyć iż systematyczne noszenie szelek z zachowanie odpowiedniego czasu czyli 3 razy dziennie po 15 minut. Pozwala na wyrobienie prawidłowej postawy oprócz tego minimalizuje również dolegliwości bólowe.

Pozytywnie wpływa na redukcję stresu a także pozwala dotlenić organizm. Szelki korekcyjne dla dzieci posiadają regulację, która pozwala na idealne dopasowanie do ciała. Pajączek posiada wbudowany system dźwiękowy, który uruchamia się kiedy dziecko zaczyna się garbić. Automatycznie pajączek wydaje dźwięk dzięki temu dziecko również może wyrobić w sobie prawidłowy nawyk siedzenia bez garbienia się. Ten rodzaj korektora będzie odpowiedni dla dzieci które mają zaokrąglone plecy, odstające łopatki, asymetryczne ramiona oraz przy płaskiej klatce piersiowej.

Pamiętajmy, że pajączek tego typu nie jest wskazany dla osób z tzw. skoliozą. Produkt posiada instrukcję obsługi w języku polskim, z którą należy zapoznać się przed zastosowaniem urządzenia. Ten korektor wad postawy jest pełnowartościowym produktem medycznym oraz posiada pozytywną Opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W tej ofercie mają Państwo do wyboru pajączek dla dzieci w dwóch kolorach czerwonym oraz niebieskim. Na stronie głównej dokonają Państwo wyboru konkretnego koloru.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pajączek dla dzieci
- dedykowany dla maluchów już od 6 roku życia
- pozwala na korekcję wad postawy
- przeznaczony dla osób z zaokrąglonymi plecami, odstającymi łopatkami, asymetrycznymi plecami oraz przy płaskiej klatce piersiowej
- posiada system dźwiękowy 
- przeciwdziała garbieniu się
- redukuje stres, pozwala na lepsze oddychanie
- koryguje wady postawy
- posiada wygodną regulację 
- dostępny w dwóch kolorach: czerwony lub niebieski