Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry pajączek dla osoby dorosłej 

Pajączek II generacji dźwiękowy to popularny korektor wad postawy. Ten model został przeznaczony dla osób dorosłych w ofercie naszego sklepu posiadamy również pajączki dla dzieci. Przyrząd jest przeznaczony na korekcje takich wad jak okrągłe plecy, asymetryczne łopatki, wystający brzuch, płaska klatka piersiowa. Pajączek jest łatwy w zastosowaniu posiada regulacje dzięki temu można go odpowiednio dopasować do ciała.

Ważne aby dobrze dopasować szelki by nie obciskały a dobrze przylegały do ciała. Pajączek jest wskazany w powyższych schorzeniach nie będzie odpowiedni przy skoliozie. Przed założeniem należy zapoznać się z instrukcją użytkowania. Pajączek przy systematycznym noszeniu pozwoli nam na skorygowanie wad postawy. Oprócz działania korekcyjnego i poprawy wyglądu sylwetki ten korektor wad postawy pozwala na lepsze dotlenienie organizmu ale również redukcję stresu. 

Prezentowany model dostępny jest w kolorze granatowym. Do wyboru w naszym sklepie mają państwo 2 rozmiary M oraz L. Rozmiar M będzie odpowiedni dla osób o obwodzie pasa 60-85 cm z kolei L dla osób 85 - 110 cm. Proszę wybrać rozmiar mierząc własny obwód w pasie. Pajączek dla osób dorosłych II generacji został sklasyfikowany jako wyrób medyczny, posiada również pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Kolor produktu widoczny na zdjęciu - granatowy. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- korektor wad postawy - pajączek drugiej generacji
- przeznaczony dla osób dorosłych
- odpowiedni przy zaokrąglonych plecach
- pozwala na korekcję asymetrycznych ramion, wystającego brzucha, płaskiej klatki piersiowej
- redukuje stres pozwala dotlenić organizm
- produkt przeciwdziała garbieniu się 
- pajączek z systemem dźwiękowym 
- do wyboru 2 rozmiary M i L
- posiada regulację szelek
- kolor granatowy