Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Uniwersalnego zastosowania korektor medyczny

Korektory postawy to produkty rehabilitacyjno - korekcyjne, jak sama nazwa wskazuje korygują wady postawy np. pozwalają na utrzymanie prostej sylwetki, przeciwdziałają garbieniu się, wymuszają proste siedzenie, korygują odstające łopatki, płaską klatkę piersiową. Korektor będzie również przydatny dla osób mających problemy z bólem kręgosłupa, może być także, wykorzystywany dla osób po rehabilitacji, licznych urazach, w takim wypadku jego stosowanie należy skonsultować z lekarzem specjalistą.

Korektor postawy SP-763 znanej medycznej firmy ARmedical został wykonany z innowacyjnego materiału w technologii MultiCeramic. To nowoczesna formuła, stosowana w produktach wysokiej jakości, wspomagająca leczenie, dzięki podnoszeniu temperatury ciała. Cyrkulacja krwi łagodzi ból i wzmacnia proces leczenia. Ponadto materiał posiada właściwości antybakteryjne, ze wzmocnioną siłą wchłaniania i odprowadzania wilgoci na zewnątrz. Dodatkowo produkt jest hipoalergiczny, stworzony z myślą o osobach posiadających skłonności alergiczne.

Korektor wad postawy, dzięki zastosowaniu miękkiej pianki w podszyciu naramienników, gwarantuje bez uciskowe przyleganie do ciała. Mocowany specjalistyczną taśmą VELCRO w przodzie, ułatwia samodzielne zakładanie. Korektor wad postawy, w tym modelu jest przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Produkt dostępny w kilku rozmiarach, w tabelce poniżej znajdą Państwo dokładne wymiary. W celu indywidualnego dopasowania korektora należy zmierzyć swój obwód klatki piersiowej i wybrać rozmiar z tabeli.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- uniwersalny (może być stosowany przez dzieci i dorosłych)
- koryguje wady postawy np. garbienie się
- posiada specjalistyczną formułę Multi Ceramic przyspieszającą proces leczenia
- hipoalergiczny
- antybakteryjny materiał z wzmocnioną siłą odprowadzania wilgoci
- mocowany taśmą ułatwiającą jego zakładanie
- bardzo wygodny i prawie niewidoczny
- pełnowartościowy zarejestrowany wyrób medyczny
- bez uciskowy ramiona obszyte wygodną pianką
- koryguje między innymi: zaokrąglone plecy, odstające łopatki, płaską klatkę piersiową, asymetryczne ramiona itd.
- dostępny w różnych rozmiarach

punktor  TABELA:

ROZMIAR OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (cm)
XS 46,0 do 53,7
S 54,0 do 63,8
M 64,1 do 76,5
L 76,8 do 89,2
XL 89,5 do 104,5 
Napisz opinię
2017-07-16 16:37:09 - 

Korektor nosi się bardzo dobrze i wygodnie, nie uwiera w plecy