Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Znany i ceniony produkt zapobiegający garbieniu się

Wady postawy to niestety coraz częstsze schorzenia, które dotyczą zarówno dzieci jak i dorosłych. Nie jest to tylko problem estetyczny, wady postawy negatywnie wpływają na nasze zdrowie powodując liczne bóle w obrębie kręgosłupa i całego ciała. Dlaczego występują wady postawy? Często wady postawy mamy już od urodzenia, niektóre nabywamy w dzieciństwie oraz w życiu dorosłym, poprzez nieodpowiedni tryb życia: zmniejszona aktywność fizyczna, nadwaga, nieprawidłowa higiena życia.

Pomocnym urządzeniem w korygowaniu wad postawy jest urządzenie zwane pajączkiem. Pajączki rehabilitacyjne znane również jako (korektory postawy) to sprzęty medyczne pomagające w leczeniu między innymi takich wad postawy jak: odstające łopatki, asymetryczne ramiona, płaska klatka piersiowa, zaokrąglone plecy itp. Pajączek znacznie eliminuje ból kręgosłupa, poprawia ogólny wygląd sylwetki, wzmacnia mięśnie pleców oraz redukuje stres. To niewielkie urządzenie wyrabia nawyk prawidłowej postawy podczas stania, chodzenia, a także siedzenia.

Dzięki stosowaniu tego korektora postawy skutecznie wzmacniamy mięśnie kręgosłupa. Sprzęt ortopedyczno – rehabilitacyjny należy również nosić profilaktycznie, dla osób które często się garbią, pracują w niewygodnej pozycji. Kiedy użytkownik zaczyna się garbić, korektor postawy informuje o nieprawidłowościach za pomocą sygnału dźwiękowego. Pajączek jest bardzo lekkim urządzeniem, nie powoduje dodatkowego obciążenia. Korektor należy używać 3 razy dziennie po 15 minut, można oczywiścia nosić go dłużej dla uzyskania lepszych efektów. Urządzenie zakłada się na ramiona.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- urządzenie sygnalizuje moment garbienia się
- uniwersalny (może być stosowany przez dzieci i dorosłych)
- pełnowartościowy zarejestrowany wyrób medyczny
- zalecany sposób noszenia: 3 razy dziennie przez co najmniej 15 minut
- koryguje między innymi: zaokrąglone plecy, odstające łopatki,  klatkę piersiową, asymetryczne ramiona itd.
- eliminuje stres
- bardzo lekki nie obciąża pleców
- pomaga poprawić wygląd sylwetki
- dostępny w 3 kolorach
- w atrakcyjnej cenie

Napisz opinię
2017-07-16 16:38:12 - 

Estetycznie wygląda i nie jest zbyt rozbudowany, co dla mnie stanowi duży plus