Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Stetoskop położniczy (akuszerski) to specjalne słuchawki służące do osłuchiwania brzucha ciężarnej kobiety, a konkretnie nasłuchiwania dźwięków znajdującego się wewnątrz płodu dziecka. Stetoskopy akuszerskie swoją nazwę wzięły od popularnego w przeszłości zawodu, tzw. akuszerek - dziś zarówno ta funkcja, jak i termin zostały zastąpione przez położne, stąd coraz powszechniejsze określenie opisywanego wyrobu jako "stetoskop położniczy".

Słuchawki dla kobiet w ciąży posiadają lejkowatą głowicę, wyposażoną w dodatkową plastikową osłonkę (zapobiega ona uczuciu zimna podczas osłuchiwania). Produkt posiada chromowane elementy, dwukanałową (dwu-przewodową) konstrukcję. Doskonałe wykonanie potwierdza fakt, że firma Little Doctor udziela na ten produkt aż dwuletniej gwarancji na warunkach "Door to door" (w przypadku wystąpienia usterki, produkt jest odbierany od klienta i odsyłany do niego z powrotem na koszt producenta - klient nie ponosi żadnych kosztów).

Stetoskop Little Doctor LD Prof IV to doskonała propozycja zarówno dla profesjonalistów (lekarzy, położnych itd.), jak również kobiet ciężarnych i ich rodzin.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- doskonałe wykonanie
- dwa lata gwarancji
- szerokość (średnica) lejka: 25 cm
- stetoskop dwu-przewodowy (posiada dwa niezależne kanały przenoszenia dźwięku)
- model: Little Doctor LD Prof IV
- chromowane elementy metalowe
- dostępny kolor: granatowy

Napisz opinię
2017-06-23 09:13:31 - 

Całkiem spoko :) Początkowo niewiele słychać, ale z czasem wydaje się robić postępy! :)

2017-06-27 21:44:41 - 

Solidnie wykonany produkt, wygląda na wytrzymały i właśnie taki jest

2020-03-19 15:16:28 - 

niedrogi i co najważniejsze daje dobry posłuch

Polecamy Państwu również: