Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry stetoskop internistyczny

W środowisku medycznym możemy wyróżnić różnego rodzaju stetoskopy między innymi podstawowe stetoskopy jednogłowicowe, dwugłowicowe, internistyczne jedne z najczęściej stosowanych, również stetoskopy akuszerskie - do osłuchiwania płodu itp. Wszystkie z wyżej wymienionych słuchawek lekarskich posiadamy także w naszej ofercie sklepu medycznego. Internistyczny stetoskop dedykowany jest głównie dla lekarzy internistów, co nie wyklucza go również przez użytkowanie pielęgniarek, lekarzy różnych specjalizacji wymagających zastosowania stetoskopów, ratowników medycznych a także dla studentów medycyny itp.

Ten model należy do jednych z lepszych rodzajów słuchawek lekarskich charakteryzujący się bardzo dobrą jakością oraz wytrzymałością. Dodatkowo głowica została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki temu asortyment posłuży nam na długi czas. Słuchawki lekarskie posiadają obrotową głowicę, co sprawia, że są jeszcze bardziej wygodne podczas wykonywania badań. Gumowy pierścień zastosowany na membranie ogranicza uczucie chłodu z badaną częścią ciała, co również wpływa na zwiększenie komfortu dla pacjentów. Wygodę dla użytkownika zapewniają miękkie oliwki - końcówki nie wywołujące podrażnień. Stetoskop wyposażony został w solidny przewód co przekłada się na doskonałą jakość dźwięku. Do zestawu producent dołączył również dodatkowe oliwki i membranę, dzięki temu po zużyciu nie muszą Państwo wydawać dodatkowych środków na zakup nowych, to znacznie obniża koszty użytkowania. 

Ten model internistycznego stetoskopu jest jednym z lepszych słuchawek lekarskich ze względu na bardzo dobrą jakość wykonania, dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych a mianowicie czerwonym i czarnym, do wyboru na głównej stronie. Dodatkowo stetoskop lekarski internistyczny posiada długi okres gwarancji wynoszący 5 lat. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu w postaci różnego rodzaju stetoskopów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- internistyczny stetoskop 
- dedykowany dla lekarzy internistów oraz innych profesji
- polecany dla pielęgniarek, ratowników medycznych, studentów medycyny itp
- charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wykonania
- miękkie, przyjemne dla ucha gumowe końcówki
- gwarantuje bardzo dobre przeniesienie dźwięku
- odporny na rdzę
- głowica ze stali nierdzewnej
- membrana pokryta gumowym materiałem zapobiega uczuciu chłodu 
- stetoskop dostępny jest w dwóch kolorach: czerwonym i czarnym
- 5 lat gwarancji

Napisz opinię
2020-03-23 15:24:02 - 

Jakość na 5 z plusem trwały i wytrzymały