Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobry stetoskop dla personelu medycznego i użytkowników prywatnych. Stosowany jako słuchawki medyczne dla lekarza, studenta medycyny, ratownika medycznego, pielęgniarki i innych zawodów medycznych. Doskonale sprawdzi się jako stetoskop do osłuchiwania brzucha ciężarnej matki, w warunkach domowych.

Stetoskop to urządzenie diagnostyczne wykorzystywane w medycynie, w celu badania pacjentów (osłuchiwania klatki piersiowej, jamy brzusznej, serca). Nasz produkt to nowoczesny i dobrej jakości tani stetoskop z obrotową wykonaną z cynku głowicą dzięki, której idealnie przystosowuje się do badania "dużych i małych" pacjentów. Specjalnie zaprojektowana dwukanałowa konstrukcja zapewnia możliwość jeszcze lepszego przeniesienia dźwięku, co w rezultacie przekłada się na wiarygodniejszy wynik badania. Solidne przewody, (wężyki) wykonane z elastycznego materiału, nie powodują skręcania i zaginania się  przy pracy, dzięki czemu posłużą na dłużej. Stetoskop jest niewielkich rozmiarów i wagi, co czyni pracę z nim jeszcze bardziej przyjemną i komfortową. Ponadto producent urządzenia zadbał o części wymienne i dołączył do zestawu dodatkowo, w tej samej cenie: (2 komplety miękkich oliwek + 1 twardych; mały, średni i duży lejek; oraz 2 membrany małą i dużą), co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

Stetoskop jest w pełni bezpieczny dla użytkowników, spełnia wszystkie wymagania i normy unijne. Całość zaskakuje precyzyjnym i solidnym wykonaniem oraz nowoczesnym designem. Urządzenie dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy ten produkt w kolorze:

  • czerwonym
  • granatowym
  • pomarańczowym
  • czarnym
  • zielonym

Do zestawu również zostało dołączone estetyczne pudełko, które pozwala na odpowiednie przechowywanie sprzętu.

Jest to produkt dla wszystkich ceniących niecodzienny design,  wysoką jakość i komfort w codziennej pracy. Zapraszamy do zakupu i zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą na stronie.

stetoskop lekarski

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- posiada obrotową głowicę (dla dorosłych i pediatryczną)
- bardzo dobre przeniesienie dźwieku dzięki dwukanałowej konstrukcji
- solidnie wykonany
- w pełni bezpieczny (spełnia wszystkie normy Unijne) 
- wymienne elementy w zestawie: (2komplety miękkich oliwek +1 twardych; mały, średni, duży lejek; 2 membrany: mała i duża) 
- dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej

słuchawki medyczne