Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry ciśnieniomierz zegarowy

Prezentujemy dobrej jakości ciśnieniomierz manualny - ręczny dla każdego. Ciśnieniomierze ręczne uchodzą za jedne z najdokładniejszych urządzeń pomiarowych dostępnych na rynku. Są również uznawane za jedne z najmniej zawodnych ciśnieniomierzy, ze względu na ręczne zasilanie za pomocą pompki, do której wtłacza się powietrze. Ciśnieniomierz LD 71 w zestawie posiada solidny stetoskop do osłuchiwania. Pompka wykonana została z silikonu, wykazuje bardzo dobrą odporność na nacisk, nie ulega szybkiemu zniszczeniu. Wymiary mankietu standardowe: 25 - 36 cm, odpowiednie będą zarówno dla osób z mniejszym jak i większym obwodem ramienia.

Dodatkowym atutem jest 5 letnia gwarancja, jedna z dłuższych jeżeli chodzi o aparaty pomiarowe. Gwarancja w systemie „door to door”, - oznacza, że w przypadku gdy urządzenie zepsuje się, producent pokrywa dodatkowo koszt jego transportu do serwisu i z powrotem do klienta. Ciśnieniomierz naramienny zegarowy w zestawie wraz z ze stetoskopem, instrukcją obsługi oraz kartą gwarancyjną. Eleganckie etui pozwala na swobodne przenoszenie sprzętu w wybrane miejsce. Co ważne ciśnieniomierz można użytkować wszędzie, nawet w podróży, również tam gdzie nie ma zasilania.

Ciśnieniomierze ręczne są polecane przez specjalistów na całym świecie, nie tylko ze względu bardzo wysoką precyzję w pomiarze ciśnienia ale również ze względu na długą żywotność. Ciśnieniomierz zasilany jest mechanicznie, dzięki temu nie ulega szybkiemu uszkodzeniu, nie wymaga zasilania przez baterie czy napięcie sieciowe. Dlatego ten rodzaj sprzętu mogą mieć Państwo zawsze pod ręką. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje ciśnieniomierzy manualnych, zegarowych i półautomatycznych. Zapraszamy do obejrzenia oferty i skorzystania z zakupu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- ciśnieniomierz manualny LD 71
- charakteryzuje się niezawodnością na wysokim poziomie
- posiada 5 lat gwarancji w wygodnym systemie "door to door"
- posiada iglicowy typ zaworu
- w komplecie ze stetoskopem i pokrowcem
- zapewnia bardzo precyzyjny pomiar
- łatwy w obsłudze nawet dla seniorów
- gruszka wykonana z odpornego na ucisk materiału
- czytelna podziałka i manometr pozwala na szybki odczyt wyników
- wymiary mankietu standardowe: 25 - 36 cm 
- z solidnym pokrowcem

punktor  INFORMACJE TECHNICZNE:

- model: zegarowy
- pomiar na ramieniu
- mierzone ciśnienie w zakresie: 20 do 300 mm Hg. Art 
- dokładność pomiaru: +/- 3mmHg

- rozmiar urządzenia: 115 x 185 x 75 cm 
- manometr o średnicy: 45 mm
- masa aparatu bez baterii: ok. 460g
- gwarancja 5 lat od drzwi do drzwi
- wielkość mankietu: 25-36 cm 

punktor  ZESTAW ZAWIERA:

- manometr z podziałką
- 1 mankiet nylonowy 
- stetoskop
- instrukcja użytkowania
- 5 letnia gwarancja „door to door"
- etui

Napisz opinię
2017-06-21 19:58:59 - 

Ciśnieniomierz kupiłem do pracy z moimi pacjentami. Do tej pory sprawdza się świetnie, jest niezawodny. Rzetelne wyniki umożliwiają dokładną diagnozę.

2020-02-19 16:52:15 - 

Bardzo dobry dla mnie i męża używam tylko mechanicznych aparatów.