Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry ciśnieniomierz manualny dla dzieci

Pomiar ciśnienia u dziecka nie należy do najłatwiejszych czynności, zwłaszcza u tych najmłodszych, które są bardzo ruchliwe i nie rozumieją, że badanie ma służyć ich zdrowiu. Warto wtedy sięgnąć po urządzenia typowo przeznaczone dla dzieci. Są to przeważnie aparaty pomiarowe przyjaźnie zaprojektowane dla najmłodszych. Najczęściej z kolorowymi elementami tak aby uprzyjemnić dzieciom samo badanie. Takim ciśnieniomierzem jest prezentowany w tej ofercie aparat pomiarowy HS-20C z trzema mankietami w niebieskim kolorze z kolorowymi nadrukami. 

Zastosowanie 3 mankietów pozwala dokonać pomiaru u dzieci z różnej grupy wiekowej dla noworodków, większych dzieci i nastolatków. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność i nie wymaga zakupu dodatkowych rękawów. Mankiety wykonane z delikatnego materiału, posiadają solidne rzepy. Mankiety naramienne z 2 wężykami. HS-20C to rodzaj ciśnieniomierza manualnego inaczej nazywanego ręcznym. Ręczne ciśnieniomierze uchodzą za jedne z najprecyzyjniejszych aparatów pomiarowych na rynku. Ten model posiada bardzo dobry manometr z czytelną skalą. Mosiężny, chromowany zawór spustowy powietrza zapewnia doskonałą trwałość i pozwala na bezawaryjne stosowanie sprzętu przez długie lata.

Rozmiary mankietów:

  • mankiet dla noworodków: obwód do 13 cm
  • mankiet dla dzieci: obwód od 13 do 19 cm,
  • mankiet dla nastolatków: obwód od 18,4 do 26,7 cm

Dodatkowo wyposażony w solidny balonik – pompkę do pompowania, która nie wymaga dużej siły nacisku przy wtłaczaniu powietrza do środka. Głowica aparatu zintegrowana jest z gruszką do pompowania powietrza. W zestawie również dobrej jakości stetoskop odsłuchowy pozwalający na komfortową pracę. Całość osprzętu została umieszczona w wygodnym etui co pozwala na swobodne przenoszenie sprzętu nie narażając go na uszkodzenie. Urządzenie pomiarowe objęte zostało 2 letnią gwarancją od producenta. Instrukcja w języku polskim. Ciśnieniomierz dziecięcy  dedykowany dla specjalistycznych gabinetów medycznych, doskonale sprawdzi się również w warunkach domowych, kiedy pomiaru wymagają dzieci w różnej grupie wiekowej. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- ciśnieniomierz ręczny dla dzieci
- przeznaczony do wykonywania pomiaru na ramieniu
- posiada czytelny manometr 
- z mosiężnym chromowanym zaworem spustowym
- pozwala dokonać precyzyjnego pomiaru 
- posiada solidny balonik do pompowania 
- stetoskop w zestawie
- w wygodnym etui do przechowywania 
- charakteryzuje się bardzo dobrą jakością 
- w zestawie 3 mankiety dla niemowląt, większych dzieci i nastolatków 
- gwarancja 24 miesiące
- z wygodnym etui na osprzęt
- instrukcja obsługi w j. polskim

Napisz opinię
2020-03-17 15:03:41 - 

Dobra jakość wykonania, delikatny materiał dla dzieci