Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tani ciśnieniomierz zegarowy dla otyłych

Ciśnieniomierz zegarowy to jeden z najstarszych modeli aparatów pomiarowych, które możemy spotkać na rynku do dzisiejszego dnia. Ciśnieniomierze ręczne uchodzą za jedne z najdokładniejszych jeżeli chodzi o pomiar ciśnienia krwi. Pomimo nowości jakie pojawiają się w postaci aparatów elektronicznych, ciśnieniomierze manualne nadal funkcjonują i cieszą się dużą popularnością wśród personelu medycznego jak i również zwykłych użytkowników. Ciśnieniomierz, który prezentujemy jako jeden z nielicznych modeli posiada duży mankiet, odpowiedni dla osób otyłych o zwiększonym obwodzie ramienia. Bardzo często osoby o zwiększonej masie ciała mają problemy zdrowotne w tym najczęściej z nadciśnieniem. Dlatego problem pojawia się, kiedy trzeba wybrać odpowiedni ciśnieniomierz.

Bardzo wiele modeli posiada uniwersalny rozmiar mankietu, który nadzwyczajnie jest zbyt ciasny i uniemożliwia prawidłowy pomiar. Dlatego wychodząc naprzeciw pacjentom o większej masie ciała proponujemy ciśnieniomierz zegarowy z dużym rękawem, niestandardowy o obwodzie ramienia 33 – 46 cm, w zestawie również zwykły mankiet o wymiarach: 25 do 36 cm. Warto wybrać ten model również ze względu na bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny. Ciśnieniomierze zegarowe pozwalają przez długi czas cieszyć się precyzyjnym pomiarem. Uznawane są za jedne z najmniej zawodnych aparatów pomiarowych. Ponieważ tego rodzaju ciśnieniomierz napędzany jest tylko i wyłącznie przez wtłaczanie powietrza do środka przez balonik przy pomocy rąk. Oczywiście z czasem poszczególne elementy mogą ulec naturalnej eksploatacji jak np. pompka czy rękaw, jednak są to bardzo tanie elementy, które można wymienić. Poza tym ciśnieniomierze działają niezawodnie przez długie lata.

Nasz model wyróżnia czytelny manometr z wytrzymałą pompką. Wyposażony został w mosiężny, chromowany zawór spustowy. W zestawie znajdą Państwo również solidny stetoskop i etui na cały osprzęt oraz instrukcję w języku polskim. Co istotne to długi termin gwarancji wynoszący, aż 5 lat w systemie „door to door”. Warto wspomnieć o systemie 'door to door", który dba o klienta i jego czas. W przypadku, kiedy Państwa sprzęt ulegnie uszkodzeniu należy zadzwonić pod wskazany w karcie gwarancyjnej numer serwisowy. Serwisant przyjeżdża pod wskazany adres, odbiera uszkodzony aparat po czym po naprawie dostarcza go z powrotem do klienta bez dodatkowych kosztów. Ciśnieniomierz zegarowy w tym modelu odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Aparat do pomiaru ciśnienia manualny nie wymaga zasilania bateryjnego i sieciowego, dlatego może być użytkowany niemalże wszędzie również w podróży. W naszej ofercie posiadamy również inne modele ciśnieniomierzy oraz zróżnicowany asortyment medyczny. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

-  bardzo dobry ciśnieniomierz zegarowy dla otyłych
- urządzenie przeznaczone do precyzyjnego pomiaru ciśnienia krwi

- posiada zintegrowany zegar z gruszką 
- ciśnieniomierz z solidnym stetoskopem
- manometr został wykonany z odpornego materiału
- zegar z czytelną podziałką 
- możliwość obsługi ciśnieniomierza  prawą i lewą ręką
- urządzenie na 5 letniej gwarancji w systemie "door to door"
- ciśnieniomierz manualny z dużym mankietem dla osób o zwiększonym obwodzie ramienia: 33 do 46 cm
- dostępny również mankiet uniwersalny 25 do 36 cm
- w zestawie etui na osprzęt 

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- ciśnieniomierz
- manometr zintegrowany z gruszką

- solidny stetoskop
- mankiet w dużym rozmiarze
- opakowanie na osprzęt
- gwarancja od producenta 5 lat door to door
- instrukcje obsługi w polskim języku

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- rodzaj ciśnieniomierza: zegarowy
- pomiar: ramię
- zakres wartości ciśnienia: 20 do 300 mm Hg.Art
- temperatura pracy urządzenia: 10ºC - 40ºC
- ciśnienie atmosferyczne: 86 - 106 kPa
- wilgotność środowiska: 30% - 85% wilgotności względnej
- waga aparatu bez baterii: ok. 460g
- tarcza manometru w rozmiarze: 45 mm
- gabaryty: 115x185x75 mm
- 2 mankiety w zestawie:
- dla otyłych: 33-46 cm
- uniwersalny: 25-36 cm

Napisz opinię
2020-03-20 14:49:05 - 

Bardzo dobry cieszę się ze wybrałem ten model, precyzyjny pomiar to podstawa

2020-05-13 14:21:57 - 

Cisnieniomierz jak dla mnie ok widać ze lepszy mankiet niz w moim poprzedniku mierzy ok