Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tani ciśnieniomierz ręczny z pompką 

Niedrogi ciśnieniomierz zegarowy to rodzaj ręcznego urządzenia do pomiaru ciśnienia krwi. Manualny aparat został przeznaczony do precyzyjnego pomiaru na ramieniu. Ten model odznacza się solidnym wykonaniem jest to produkt polskiego producenta Diagnostic DA201. Jako jeden z niewielu modeli ciśnieniomierzy zegarowych ten posiada możliwość samodzielnej kalibracji. Kalibracja możliwa za pomocą kluczyka dołączonego do zestawu. Dodatkowym atutem jest tutaj duży manometr pozwalający na lepszą czytelność wyników pomiarowych.

Solidna i wytrzymała pompka ułatwia wtłaczanie powietrza do rękawa. Znajdziemy w komplecie także standardowy mankiet w rozmiarze 23 do 37 cm odpowiedni dla większości osób dorosłych. Rękaw wykonany z trwałego materiału wykazującego bardzo dobrą odporność na ścieranie, mocne szwy zapobiegające rozchodzeniu się materiału. W zestawie także etui pozwalające na zabezpieczenie urządzenia przed kurzem i wilgocią oraz instrukcja użytkowania w języku polskim. A także podstawowe słuchawki osłuchowe wygodne w czasie badania ciśnienia krwi.

Aparat do pomiaru ciśnienia krwi został objęty standardową gwarancją na okres 24 miesięcy. Warto zaznaczyć, że ciśnieniomierze zegarowe są określane jako jedne z najdokładniejszych jakie obecnie możemy zakupić w sklepach. Dlatego też są często wybierane do specjalistycznych gabinetów medycznych. W naszej ofercie oprócz ciśnieniomierzy ręcznych znajdą Państwo także ciśnieniomierze elektroniczne na nadgarstek i ramię. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ciśnieniomierz zegarowy DA201
- pozwala na pomiar ciśnienia na ramieniu
- możliwość samodzielnej kalibracji urządzenia za pomocą kluczyka
- standardowy mankiet w rozmiarze 23-37 cm
- solidna pompka odporna na ucisk
- w zestawie instrukcja stosowania oraz karta gwarancyjna
- podstawowy stetoskop w komplecie

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- aparat manualny model DA201
- rozmiar mankietu: 23-37 cm
- dokładność pomiaru ciśnienie: +/- 3 mmHg
- gwarancja producenta: 2 lata
- warunki działania temp.: 10÷40°C, wilgotność: 30-80%
- transport i przechowywanie w temp.: -20-70°C,
- wilgotność względna 10-80%

Napisz opinię
2022-01-10 14:15:51 - 

wszystko dziala bardzo plynnie, pomiar z dużą dokładnością