Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Szampon w piance nie wymagający użycia wody, Seni Care 200 ml

Szampon w piance to innowacyjny produkt, który został stworzony z myślą o osobach obłożnie chorych dla których tradycyjne wymycie włosów sprawia bardzo dużą trudność opiekunowi. Osoby obłożnie chore bardzo często mają problemy z mobilnością niekiedy najmniejszy ruch może powodować ból i dyskomfort. Z kolei utrzymanie prawidłowej higieny jest niezbędne ze względów zdrowotnych jak i również samopoczucia chorego. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest szampon myjący w piance z serii produktów pielęgnacyjnych Seni.

Pianka do mycia włosów dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę głowy. Najważniejsze jest to, że po jej zastosowaniu nie wymaga się spłukiwania włosów wodą, to niezwykle komfortowe rozwiązanie zarówno dla chorego jak i opiekuna. Ponieważ pozwala zaoszczędzić czas, nie wymaga dodatkowego wysiłku ze strony chorego, i nie brudzi pościeli. Szampon w piance Seni Care przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów. Piankę bardzo łatwo się aplikuje, wystarczy nanieść na włosy wmasować, po czym odczekać 2- 3 minut i wytrzeć ręcznikiem najlepiej jednorazowym. Formuła szamponu oparta została na delikatnych środkach myjących nie podrażnia skóry nawet najdelikatniejszej.

Szampon w piance Seni Care może również być przydatny w czasie długich podróży oraz w miejscach gdzie ograniczony jest kontakt z wodą czy łazienką np. na biwakach w górach. Szampon w piance przydatny dla każdego np. kiedy wypadają nam nagłe wyjścia i nie mamy czasu umyć włosów, a zależy nam na świeżości. Szampon jest produktem bezpiecznym w zastosowaniu nawet dla osób z wrażliwą skórą. Pojemność szamponu standardowa 200 ml. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

szampon w piane stworzony dla pielęgnacji osób obłożnie chorych
- również stosowany: w podróżach na biwakach, w górach itp. miejscach gdzie ograniczony jest kontakt z łazienką i wodą
- polecany dla każdej kobiety w niezaplanowanych wyjściach, kiedy zależy nam na świeżości
- o delikatnej formule myjącej
- łatwa i szybka aplikacja 2 - 3 minuty
- nadaje włosom świeżość
- szampon nie wymaga spłukiwania wodą
- doskonale myje i oczyszcza skórę głowy
- szampon Seni Care nadaje włosom zdrowy wygląd
- pianka o pojemności 200 ml, poręczna butelka
- produkt przebadany dermatologicznie