Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Pochłaniacz zapachów - neutralizator Seni Care 500 ml

Neutralizator zapachów to produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu nie tylko wtedy, gdy posiadamy zwierzęta. Neutralizator marki Seni polecany jest szczególnie dla osób chorych obłożnie, którzy załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne do przenośnych sprzętów typu baseny, kaczki. Ponieważ doskonale usuwa nieprzyjemny zapach moczu, odchodów, wymiocin czy potu.

Pochłaniacz zapachu Seni Care posiada również skuteczne działanie neutralizujące dym papierosowy i pleśń. Polecany również jest do zastosowania w kuchni w przypadku przyrządzania potraw np. z dodatkiem czosnku czy z ryb, który ma charakterystyczną ostrą woń. Neutralizator w sprayu z wygodnym atomizerem z dwoma pozycjami „spray i stream” pozwala na łatwe rozprowadzenie środka na każdej powierzchni. Produkt w składzie zawiera naturalny składnik o nazwie deoplex, który powstaje w procesie naturalnym, a mianowicie w fermentacji surowców roślinnych.

Co jest bardzo istotną kwestią w tym neutralizatorze to fakt, iż prezentowany przez nas środek skutecznie usuwa a nie maskuje brzydkich zapachów. Jak robi to większość tanich neutralizatorów na rynku. Neutralizator zapachów bardzo łatwy w aplikacji, wykazuje szybkie działanie neutralizujące. Pochłaniacz zapachu o pojemności 500 ml jest bardzo wydajny, wystarczy na bardzo długo. Produkt po zastosowaniu pozostawia bardzo przyjemny zapach nie podrażniający.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

polecany przy neutralizacji zapachów podczas czynności higienicznych dla osób obłożnie chorych
- skutecznie usuwa zapach: moczu, odchodów, potu, wymiocin
- polecany na neutralizację dymu papierosowego, pleśni, zapachu zwierząt, również w kuchni na potrawy o ostrym zapachu typu ryby, czosnek
- atomizer z dwoma pozycjami spray i stream
- z naturalnym składnikiem deoplex
pochłaniacz łatwy w aplikacji charakteryzuje się szybkim efektem neutralizacji
- środek skutecznie usuwa zapach w przeciwieństwie do innych neutralizatorów, które tylko maskują nie przyjemną woń - - bardzo wydajny o pojemności 500 ml
- pozostawia przyjemny, świeży  zapach