Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Szampon nawilżajacy do mycia suchej i wrażliwej skóry głowy

Szampon nawilżający Seni Care to kolejny dermokosmetyk z serii Seni dla prawidłowego funkcjonowania skóry głowy i zdrowego wyglądu włosów. Produkt polecany dla osób ze skłonnościami do podrażnień i stanów zapalnych, nadający się do każdego rodzaju włosów. W składzie wiele cennych składników odżywczych między innymi mocznik. Który odpowiada za naturalne złuszczenie suchego naskórka oraz dogłębne nawilżenie głowy, czyniąc ją gładką. Szampon nawilżający Seni Care zawiera również bardzo cenną formułę jak biokompleks lniany odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy.

Pantenol w szamponie zmniejsza utratę wody przez naskórek, tym samym skutecznie nawilża skórę nadając jej miękkość i elastyczność. Pantenol ma przede wszystkim działanie gojąco - kojące, więc sprawdzi się doskonale dla osób, u których występują liczne rany i podrażnienia. Wyraźnie poprawia barierę lipidową naskórka. Kwas mlekowy zastosowany w szamponie pozwala na regeneracje naskórka, oraz podobnie jak mocznik wykazuje działanie złuszczające.

Bogactwo zastosowanych składników pozwala na doskonałą ochronę i odżywienie skóry głowy. Dodatkowo działanie wzmocnione o wyciąg z kadzidłowca witaminę E, C z grupy B. Szampon nawilżający Seni Care o lekkiej konsystencji delikatnie się pieni, dzięki temu bardzo dobrze się spłukuje również ma to znaczenie przy myciu głowy u osób chorych, gdzie trudno jest zastosować większą ilość wody. Szampon Seni o dużej pojemności 500 ml jest bardzo wydajny, już nie wielka ilość wystarczy na umycie głowy. W ofercie posiadamy również inne dermokosmetyki z serii Seni przeznaczone do codziennej higieny i pielęgnacji osób z wrażliwą skórą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szampon Seni polecany dla prawidłowego funkcjonowania skóry głowy
- idealny dla osób, u których występują podrażnienia i stany zapalne
- w składzie mocznik odpowiadający za naturalne złuszczenie naskórka skutecznie nawilża skórę nadając jej miękkość i elastyczność
- z lnianym biokompleksem cenną formułą stosowaną w dermokosmetykach przeznaczony dla każdego rodzaju włosów - pantenol doskonale koi i łagodzi podrażnienia
- dodatkowe działanie odżywcze wzmocnione w witaminy: E, C z grupy B
- przebadany dermatologicznie
- skuteczna regeneracja naskórka
- delikatnie się pieni, nie wymaga dużej ilości wody podczas spłukiwania
- gwarancja ochrony i odżywienia
- o dużej pojemności 500 ml