Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Żel do mycia o kremowej konsystencji dla skóry wrażliwej i odwodnionej

Żel pod prysznic o kremowej konsystencji z serii Seni Care to bardzo dobry środek myjący dla osób wrażliwych mających skłonności do podrażnień skórnych. Również dla osób, które posiadają suchą i odwodnioną skórę, pozbawioną warstwy lipidowej często spotykane podczas długotrwałej choroby. Środek skutecznie nawilża i pielęgnuje ciało. Zawiera szereg cennych składników, które nadają mu doskonałe właściwości pielęgnacyjne.

Na przykład kwasy Omega 3 i Omega 6 to nienasycone kwasy, które mają zbawienny wpływ na skórę człowieka. Pozwalają odzyskać jej jędrność i sprężystość, opóźniając procesy starzenia się, wykazują również właściwości przeciwzapalne podobnie jak sylimaryna. Która pozyskiwana jest z łupin nasiennych rośliny o nazwie ostropest plamisty ma również działanie, antyoksydacyjne. Czyli neutralizujące szkodliwe działanie wszystkich metabolicznych procesów zachodzących w organizmie człowieka.

Mocznik, który zastosowano w produkcie pozwala na dogłębne nawilżenie i zmiękczenie naskórka. Kremowy żel Seni Cre zawiera biokompleks lniany, który zapewnia skuteczne odżywienie i odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie naskórka. Co ważne to produkt nie zawiera sztucznych emulgatorów niekorzystnie wpływających na stan skóry. Środek posiada właściwości ochronne przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Kosmetyk przebadany dermatologicznie bezpieczny dla użytkowników. Seni Care żel pod prysznic w butelce o pojemności 500 ml.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

kremowy żel pod prysznic polecany dla osób z przesuszoną i odwodniona skórą
- doskonale sprawdzi się w czynnościach pielęgnacyjnych dla osób obłożnie chorych
- skutecznie nawilża i regeneruje naskórek posiada kwasy Omega 3 i Omega 6, które zbawiennie wpływają na skórę pozwalają odzyskać jędrność i sprężystość
- z sylimaryną wykazującą właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne
- Seni Care krem z mocznikiem o działaniu nawilżającym i zmiękczającym
- bez sztucznych eumulgatorów
- krem z lnianym biokompleksem odżywczą formułą
- w butelce o pojemności 500 ml
- przebadany dermatologicznie
- dla skóry wrażliwej skłonnej do podrażnień