Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Krem do rąk Seni Care z mocznikiem (75 ml)

Odżywczy krem do rąk Seni Care na zniszczoną skórę dłoni z tendencją do przesuszania się. Krem Seni Care to produkt którego skład zawiera doskonałe składniki pielęgnacyjno ochronne. Do, których można zaliczyć: pantenol, kwas mlekowy, biokompleks lniany, mocznik , alantoina i gliceryna. Pantenol to substancja, która z łatwością przenika w warstwę skórną skutecznie ją nawilżając, wykazuje również działanie łagodząco kojące, podobnie jak alantoina. Natomiast gliceryna działa natłuszczająco, ochraniając naskórek. Kwas mlekowy to kolejny doskonały składnik regenerujący, nawilżający, wspomaga także złuszczanie martwego naskórka poprawiając kondycję skóry.

Mocznik słynący z doskonałych właściwości nawilżająco uszczelniających naskórek. Biokompleks lniany to połączenie oleju i ekstraktu z lnu, który posiada bogate nienasycone kwasy tłuszczowe, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Biokompleks lniany z witaminami: (A, B, C, E, F), odpowiada za utrzymanie prawidłowych procesów budulcowych w organizmie, zapobiega procesowi starzenia się skóry oraz działa odżywczo. Witaminowy krem Seni Care będzie doskonałym kosmetykiem pielęgnacyjnym dla osób chorych, u których często występuje odwodnienie skóry, dzięki bogatym składnikom pozwoli na maksymalny poziom nawilżenia i odżywienia skóry.

Krem z mocznikiem również polecany dla osób na co dzień pracujących z detergentami wysuszającymi naskórek. Krem pozostawia delikatny zapach i warstwę ochronna na skórze. Pomaga przywrócić skórze gładkość i sprężystość. Krem Seni Care w tej ofercie dostępny w opakowaniu o pojemności 75 ml, bardzo poręczne opakowanie, które zmieści się w każdej torebce, dzięki temu krem można używać wszędzie. W naszym medycznym sklepie zakupią Państwo również inne kosmetyki pielęgnacyjne marki Seni Care, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- krem Seni Care na suchą i odwodnioną skórę dłoni
- polecany dla osób chorych z odwodnioną skórą oraz pracujących na co dzień z detergentami wysuszającymi skórę
- bogaty w odżywcze i pielęgnujące składniki 
- z lnianym biokompleksem, który zawiera bogate nienasycone kwasy tłuszczowe niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu skóry
- odżywcze witaminy (A, B, C, E, F) zapobiegające procesowi starzenia się skóry
- regenerujący kwas mlekowy
- pantenol i alantoina to składniki wykazujące działanie łagodząco – kojące
- gliceryna doskonale natłuszcza skórę
- krem z pantenolem substancją nawilżającą i dodatkowo kojąco – łagodzącą
- w składzie mocznik zapewniający dogłębne odżywienie i  doskonale uszczelniający warstwę skóry 
- Seni Care krem w opakowaniu 75 ml, podręczny

Napisz opinię
2020-05-15 14:57:44 - 

dobrze nawilża nie pozostawia klejących rąk bravo seni w koncu jakis fajny i konkretny krem do rąk