Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Delikatny płyn do odkażania Acti Sept

Acti Sept to bezpieczny preparat w sprayu przeznaczony do miejscowego odkażania skóry w niewielkich skaleczeniach, podrażnieniach. Preparat ma delikatne działanie nie wykazujące pieczenia, szczypania przez co może być odpowiedni nawet dla dzieci. Jest to antyalergiczny spray, bezzapachowy, dzięki temu odpowiedni będzie nawet dla alergików. Doskonale nadaje się do oczyszczania pępka u noworodków już od pierwszego dnia życia. Preparat idealnie oczyszcza skórę i pielęgnuje zapobiega również rozwojowi bakterii. Wpiera także naturalny proces regeneracji podrażnionej skóry i błony śluzowej. Zalecany jest również w przypadku występowania potówek u dzieci.

Preparat antyseptyczny odpowiedni będzie również dla osób mających skłonności do tworzenia się opryszczki czy trądziku. Bardzo dobrze sprawdza się po goleniu czy depilacji, ograniczając występowanie stanów zapalnych. Może być pomocny zwłaszcza dla dzieci po ukąszeniach owadów. Stosowany często przy drobnych zabiegach kosmetycznych. Preparat dostępny jest w małej buteleczce, dzięki temu zawsze możemy mieć go pod ręką w torebce czy małej apteczce. Dodatkowo wygodę zapewnia postać sprayu, pozwalająca na szybką aplikację. Preparat nadaje się do bezpośredniego zastosowania na skórę bez spłukiwania. W składzie znajdziemy Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, Glycerin, Octenidine HCL, Sodium Hydroxide.

Acti Sept to przebadany bezpieczny produkt medyczny producentem jest Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją użytkowania. Preparatu nie zaleca stosować się u osób mających nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Także nie powinno się go stosować u wcześniaków z niską masą urodzeniową, poniżej 1500 g. Środek odkażający należy również przechowywać w odpowiedni sposób w szczelnie zamkniętym opakowaniu w orginalnej butelce w temp. 25 C, z dala od dzieci. W przypadku dzieci stosowanie preparatu powinno mieć miejsce z udziałem rodziców, opiekunów. Pojemność buteleczki wynosi 50 ml.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- preparat do odkażania w sprayu
- o delikatnym działaniu nawet dla niemowląt
- może być stosowany w niewielkich ranach, skaleczeniach, po ukąszeniach owadów
- nadaje się do zastosowania podczas niewielkich zabiegów kosmetycznych
- odpowiedni do przemywania stanów zapalnych pępuszka
- sprawdza się w przypadku potówek u dzieci
- odpowiedni dla osób w leczeniu trądziku, opryszczki
- dla osób zmagających się z trądzikiem
- oczyszcza skórę, chroni i pielęgnuje
- stanowi ochronę przed bakteriami
- pozwala na szybką i bezbolesną aplikację 
- nie wymaga spłukiwania
- produkt bezpieczny testowany
- pojemność 50 ml

Napisz opinię
2020-11-02 12:12:38 - 

Bardzo delikatny super dla dziecka