Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Lotion do mycia i pielęgnacji skóry wrażliwej

Lotion myjąco natłuszczający Seni Care to idealny produkt myjący do skóry wrażliwej i mającej tendencję do powstawania podrażnień. Od lat wykorzystywany w pielęgnacji szczególnie osób obłożnie chorych w szpitalach czy domach. Balsam bardzo delikatnie oczyszcza skórę, zapewniając jej optymalne nawilżenie i natłuszczenie. Lotion Seni Care jest dermokosmetykiem przyjaznym dla skóry o odczynie Ph5, który doskonale stabilizuje kwaśny płaszcz ochronny skóry.

Dodatkowo działanie balsamu zostało wzmocnione o formułę kojąco - łagodzącą, (biokompleks lniany) popularną w dermokosmetykach pielęgnacyjnych. Biokompleks lniany bardzo dobrze koi i łagodzi podrażnienia skóry. Biokompleks lniany dodatkowo zawiera szereg witamin do, których należą: (A, B, C, E, F), a także białka i cenne dla zdrowia aminokwasy. Len to niezykła roślina o dobroczynnych właściwościach, posiada niezbędne dla naszej skóry nienasycone kwasy tłuszczowe, które odgrywają istotną rolę w procesach metabolicznych komórek. Stanowią również podstawowy skadnik budulcowy i energetyczny dla organizmu.

Lotion Seni Care powinno aplikować się na lekko zwilżoną skórę. Wystarczy niewielka ilość, którą należy rozprowadzić na skórze, po czym spłukać wodą. Produkt jest bezpieczny dla każdego, przebadany dermatologicznie, idealny również dla alergików uczulonych (np. na działanie mydła). Wyposażony w wygodny  dozownik ułatwiający aplikację, w ekonomicznym opakowaniu 500 ml, wystarczy na dłużej.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- stworzony dla osób, których skóra jest wrażliwa na mycie mydłem lub żelem
- posiada działanie oczyszczające (myjące)
- sprawdzi się w domowej pielęgnacji u osób obłożnie chorych
- doskonale nawilża i regeneruje
- wymaga niewielkiej ilości wody
- lotion można używać z myjkami higienicznymi
- zawiera biokompleks lniany
- wzbogacony o pantenol
- wolny od alkaliów
- wyposażony w wygodny dozownik

 

Napisz opinię
2017-06-27 21:18:57 - 

Rewelacyjne opakowanie

2020-03-23 15:20:02 - 

Bardzo dobrze natłuszcza i nawilża jak żaden inny balsam