Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Doskonały krem myjąco - pielęgnacyjny 3w1

Krem myjący 3w1 Seni Care to produkt z linii dermokosmetyków przeznaczony do codziennej higieny dla osób z wrażliwą skórą skołonną do podrażnień. Krem doskonale sprawdza się w pielęgnacji domowej dla osób przewlekle chorych, nie chodzących. Bardzo wygodny w stosowaniu, nie wymaga użycia wody i mydła, wystarczy nanieść niewielką ilość preparatu na skórę i rozsmarować, pozostałości kremu oczyścić chusteczką bądź delikatną tkaniną.

Produkt idealny w codziennej pielęgnacji dla osób, u których występują liczne alergie skórne. Potrójne działanie kremu bardzo dobrze oczyszcza skórę, pozostawiając ją dłużej świeżą. Doskonale łagodzi i regeneruje naskórek. W składzie kremu Seni Care znajduje się 3 procentowy mocznik, odpowiadający za skuteczne zmiękczenie i regenerację skóry. Odżywczy biokompleks lniany wzmacia działanie regenerująco - odżywcze, co czyni go jeszcze lepszym produktem pielęgnacyjnym.

Krem myjący Seni Care bardzo dobrze sprawdzi się wszędzie tam gdzie mamy ograniczony kontakt z wodą np. w długiej podróży. Zawiera sinodor środek eliminujący przykry zapach moczu, zapewniając dodatkowy komfort osobom z tą przypadłością. Produkt bezpieczny, testowany dermatologicznie. Krem Seni Care myjąco - pielęgnacyjny w dużym ekonomicznym opakowaniu 1L, jest bardzo wydajny.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- posiada działanie oczyszczająco myjące
- doskonały w pielęgnacji domowej dla osób obłożnie chorych
- sprawdzi się w podróży i tam gdzie jest ograniczony kontakt z wodą
- może być stosowany z myjkami higienicznymi
- łagodzi i nawilża skórę
- ma właściwości regeneracyjne
- nie wymaga wody i mydła
- posiada składnik absorbujący zapach moczu
- potrójne działanie skutecznie oczyszcza, pozostawiając skórę dłużej świeżą
- wyposażony w wygodny dozownik
- bardzo duże opakowanie 1L, wystarczające na długo

 

Napisz opinię
2017-06-27 21:19:43 - 

Produkt musi mieć dobry skład, bo nie podrażnia skóry i nie uczula nawet jeśli stosuje się go wielokrotnie