Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Szerokiego zastosowania balsam nawilżający do skóry suchej

Balasam do skóry suchej to kolejny doskonały produkt z serii kosmetyków pielęgnacyjno - ochronnych marki Seni Care. Balsam z przeznaczeniem na suchą i bardzo przesuszoną skórę. Produkt bardzo dobrze sprawdza się w pielęgnacji osób chorych długotrwale unieruchomionych leżeniem, których skóra jest odwodniona. Zapewnia odpowiednie nawilżenie, dodatkowo posiada właściwości regeneracyjne.

Balsam Seni Care eliminuje łuszczenie się skóry i skutecznie zmniejsza jej szorstkość. Posiada bogate składniki naturalne, mające właściwości pielęgnacyjno odżywcze takie jak: biokompleks lniany, masło shea, olej canola, olej ze złotej palmy i olej z oliwek. Dodatkowo wzmocnione o działanie przeciwzapalne przez wyciąg z nagietka. Panthenol, który również znajdziemy w składzie to substancja kojąco, regenerująca, przyspieszająca proces gojenia się.

Produkty Seni Care posiadają pozytywny wynik badań dermatologicznych przez niezależne środowisko dermatologiczne. Balsam będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ze skłonnościami alergicznymi skóry, które nie mogą używać zwykłych produktów pielęgnacyjnych. Produkt Seni Care dostępny w poręcznym opakowaniu 200 ml, bez problemu zmieści się w każdej torebce, idealny również w podróży. Balsam należy używać jak zwykły krem, nanieść na oczyszczoną suchą skórę i poczekać do wyschnięcia. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- ogranicza proces łuszczenia się skóry
- idealny dla osób obłożnie chorych unieruchomionych na odwodnioną skórę
- minimalizuje szorstkość skóry
- łagodzi i koi skórę
- wzbogacony o pantenol
- naturalne składniki m.in. biokompleks lniany, olej canola, olej z oliwek
- zapewnia głębokie nawilżenie
- przebadany dermatologicznie
- poręczne opakowanie
- nie uczula

Napisz opinię
2017-06-27 21:20:11 - 

Skóra po użyciu jest nawilżona i nie wysusza się, produkt fajnie się wchłania