Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Żel pobudzający krążenie skórne Seni Care

Żel aktywizujący Seni Care to produkt dermokosmetyczny polecany na podrażnienia skóry. Przeznaczony dla skóry szczególnie wrażliwej narażonej na występowanie odparzeń i odleżyn, dla osób obłożnie chorych, leżących wymagających stałej opieki. Zaleca się oklepywnie pleców osób obłożnie chorych z zastosowaniem żelu aktywizującego. Produkt doskonale sprawdzi się również dla osób mających słabe krążenie krwi.

Żel Seni Care zawiera naturalne ekstrakty z guarany, które wspomagają mikrocyrkulację krwi to niezwykle ważne dla osób nie mogących się poruszać. Kofeina w produkcie działa pobudzająco, a kamfora łagodząco i przeciwbólowo na skórę. Zawarta w żelu alantoina wykazuje właściwości regenerujące i przyspieszające proces leczenia. Ponadto znajdziemy również tak cenne składniki jak biokompleks lniany, który doskonale odżywia i pielęgnuje skórę oraz bisabolol. 

Bisabolol jest to jedna z substancji występujących w rumianku pospolitym, wykorzystywanym w farmaceutyce i kosmetyce. Wykazuje bardzo dobre właściwości kojące i przeciwzapalne. Żel, który w swoim składzie zawiera tak cenne składniki jest skutecznym produktem regenerująco leczniczym w odparzeniach i odleżynach. Aktywizujący żel Seni Care to produkt idealny dla osób wymagających leczenia licznych podrażnień i odleżyn, doskonale łagodzi i koi ból, przyspieszając proces gojenia się. Produkt może być stosowany jako uzupełnienie w profilaktyce przeciwodleżynom.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- doskonała profilaktyka odleżyn i odparzeń
- idealnie sprawdzi sie w domowych warunkach u osób wymagających codziennej pielęgnacji
- zawiera guaranę (składnik wzmacniający krążenie krwi pod skórą)
- działa kojąco na okolice napięć mięśniowych
- zawiera biokompleks lniany
- bisabol odpowiada za właściwości kojące i przeciwzapalne
- poprawia krążenie krwi
- regeneruje podrażnioną skórę
- produkt nie uczula
- idealny dla skóry wrażliwej


Napisz opinię
2017-06-27 21:21:01 - 

Mniejsze mięśnie rzeczywiście lekko się odprężają, przyjemne uczucie

2020-05-26 15:17:48 - 

polecam ten zel na prawde jezeli chodzi o osoby lezące nie zastąpiony zaden inny nie dawał takich efektów