Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niezastąpiony krem do suchej i zrogowaciałej skóry

Zrogowaciały naskórek najczęściej towarzyszy nam na piętach, kolanach łokciach, czasami dłoniach. Niestety jest to bardzo nieestetyczne, a czasami nawet bolesne schorzenie dotyczące kobiet i mężczyzn, które należy leczyć. Zwykłe produkty pielęgnacyjne nie zawsze zdołają uporać się twardą zrogowaciałą skórą, szczególnie na piętach czy łokciach. Dlatego aby osiągnąć najlepsze efekty w walce z zrogowaciałym naskórkiem należy, wybierać tylko specjalistyczne produkty.

Takimi bez wątpienia są produkty marki Sani Care. Krem do zrogowaciałej skóry, który prezentujemy na zdjęciu idealnie radzi sobie z twardym naskórkiem. Produkt posiada doskonałe właściwości nawilżające i natłuszczające, które skutecznie zmiękczają naskórek. Zawiera kwas mlekowy, który reguluje odnowę komórkową skóry. Dodatkowo wzbogacony o biokompleks lniany o działaniu odżywczym i pielęgnacyjnym. Krem na zrogowaciały naskórek Seni Care jest bezpieczny testowany dermatologicznie nie zawiera barwników i alergenów.

W składzie znajduje się 10 procentowy mocznik odpowiadający za doskonałe zmiękczenie naskórka, dodatkowo krem zawiera glicerynę substancję natłuszczająco – wygładzającą. Krem marki Seni Care jest również polecany dla osób, które mają tendencję do przesuszania się skóry. Krem należy stosować na oczyszczoną skórę w miejscach gdzie występuje zrogowacenie, nanieść krem i delikatnie wmasować poczekać, aż się wchłonie. Produkt należy stosować systematycznie dla lepszych efektów pielęgnacyjnych rano i wieczorem. Kremu nie można nakładać na podrażnioną skórę i tam gdzie występują rany.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo przyjemna konsystencja i delikatny zapach
- wykazuje działanie regenerujące
- doskonale wygładza
- 10 procentowy mocznik w składzie odpowiada za zmiękczenie skóry
- kwas mlekowy odbudowuje i regeneruje naskórek
- biokompleks lniany stanowi dodatkowe działanie pielęgnacyjne
- wzbogacony o glicerynę
- idealny na skórę pięt, łokci, dłoni
- przebadany dermatologicznie
- nie zawiera barwników
- poręczne opakowanie
Napisz opinię
2017-06-27 21:18:23 - 

Łatwo się rozprowadza i wchłania nawet na suchej i popękanej skórze

2020-04-15 13:21:44 - 

Doskonale radzi sobie z zrogowaciałą skórą