Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Emulsja nawilżająca do szerokiego zastosowania

Emulsja Seni Care to doskonały produkt pielęgnacyjny dla osób ze skórą wrażliwą narażoną na podrażnienia. Emulsja zawiera liczne składniki pielęgnujące i regenerujące skórę. W składzie znajdą Państwo mocznik w 4 procentowym stężeniu, który doskonale zmiękcza skórę, nadając jej doskonałą delikatność. Z kolei substancja o nazwie trehaloza eliminuje nieprzyjemny zapach ciała charakterystyczny dla osób starszych. Zawarta w skałdzie alantoina doskonale regeneruje skórę, nawilża ją i przyspiesza gojenie.

Cenny biokompleks lniany doskonale odżywia i łagodzi podrażnienia. Ponadto produkt ma bardzo lekką konsystencję, która pozwala na lepsze rozprowadzanie się emulsji  na powierzchni ciała. Emulsja skutecznie koi, wygładza, ujędrnia, oraz chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Sprawdzi się jako produkt w pielęgnacji dla osób o wrażliwej skórze, polecana dla osób starszych i dzieci. Produkt nadaje się również w codziennej pielęgnacji osób chorych leżących.

Emulsja nawilżająca doskonale nawilża skórę bardzo suchą, nie posiada drażniących składników, dzięki czemu może być  używana przez alergików. Opakowanie produktu emulsji jest bardzo wydajne 500 ml, więc wystarczy na dłuższą pielęgnację. Wyposażone zostało w specjalny dozownik, który ułatwia odpowiednią aplikację produktu, dzięki temu można nabrać jej odpowiednią ilość.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przyjemna konsystencja
- działa zmiękczająco na naskórek
- wygładza i ujędrnia skórę
- substancja o nazwie trehaloza eliminuje charakterystyczny dla osób starszych zapach
- łatwa w rozprowadzaniu
- błyskawicznie się wchłania
- zawiera alantoine składnik regenerujący skórę
- doskonała do wrażliwej skóry
- z specjalnym dozownikiem ułatwiającym aplikację
- duże ekonomiczne opakowanie

Napisz opinię
2017-06-27 21:21:46 - 

Emulsja bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia na powierzchni skóry nieprzyjemnej warstwy