Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Krem o działaniu ochronnym z dodatkiem cynku

Produkty marki Seni to wyjątkowe produkty medyczne przeznaczone do pielęgnacji skóry podrażnionej. Ich dobroczynne właściwości powodują, że skóra zyskuje natychmiastowe nawilżenie i skuteczną regenerację. Krem z tlenkiem cynku idealnie sprawdzi się w pielęgnacji osób obłożnie chorych wymagających pieluchowania, u których powstają odleżyny. Można go używać również na podrażnienia i odparzenia skóry.

Zawiera tlenek cynku, który skutecznie regeneruje skórę i przyspiesza jej gojenie. Ponadto tlenek cynku działa antybakteryjnie i antyseptycznie, chroniąc skórę przed podrażnieniami. Krem Seni Care wzbogacony został o biokompleks lniany i ekstrakt z rumianku, które wzmacniają działanie kojąco - regenerujące, i pielęgnacyjne. Produkt posiada również naturalną substancję w postaci sinodoru, który pochłania nieprzyjemną woń moczu. Produkt bardzo dobrze się wchłania pozostawiając na skórze warstwę ochronną, która skutecznie zabezpiecza przed podrażnieniami. 

Posiada badania dermatologiczne i jest hipoalergiczny odpowiedni dla osób, u których występują alergie. Krem z tlenkiem cynku Seni Care to niezastąpiony produkt w leczeniu odleżyn i podrażnień skórnych. Krem może być także stosowany z innymi produktami przeznaczonymi na odleżyny jednak aby leczenie niekoolidowało ze sobą, było skuteczne i bezpieczne należy skonsultować się ze specjalistą. Opakowanie zawiera 200 ml produktu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- posiada właściwości łagodząco kojące
- na liczne podrażnienia skóry (odleżyny, odparzenia)
- tlenek cynku działa odkażająco i przyspiesza proces leczenia
- naturalny składnik Sinodor pochłaniający nieprzyjemny zapach moczu
- w składzie rumianek i biokompleks lniany dodatkowo pielęgnują i łagodzą podrażnienia
- przebadany dermatologicznie
- zabezpiecza skórę tworząc film ochronny
- hipoalergiczny
- doskonale się wchłania
- bardzo wydajny

Napisz opinię
2017-06-27 21:22:16 - 

Ranki szybciej się goją, a krem nie podrażnia okolic dookoła nich

2020-03-18 15:24:10 - 

Najlepszy krem na odleżyny jaki testowałam, inne niestety nie powodują tak szybkiego gojenia a kosztuj drugie tyl