Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Nitrylowe rękawice do wszechstronnego zastosowania, o potrójnej wytrzymałości

Nitrylowe rękawice to produkty w pełni bezpieczne i przebadane, spełniające normy medyczne. Rękawice powstały z neutralnego dla skóry człowieka składnika jakim jest kauczuk nitrylowy. Charakteryzuje się on większą wytrzymałością niż lateks nawet 3 krotnie. Nitryl jest odporny na przebicia igłą, co jest niezwykle ważne w branży medycznej, gdzie pracownicy narażeni są na wszelkiego rodzaju zakażenia, bakterie i drobnoustroje.

Doskonale chronią przed szkodliwymi dla skóry substancjami występującymi np. w płynach do dezynfekcji. Rękawice nitrylowe spełniają również wymogi związane z żywnością, dlatego mogą być dopuszczone w zastosowaniu gastronomicznym. Produkty również sprawdzą się w domu w codziennych porządkach, szczególnie wtedy kiedy używamy środków czyszczących zawierających np. chlor i składniki wysuszające itp. Rękawice nie zawierają wulkanizatorów czyli przyspieszaczy w procesie produkcji, to czyni je produktem jeszcze bardziej bezpiecznym.

Rękawice z nitrylu zostały poddane w produkcji procesowi wielokrotnego płukania, dzięki temu są produktami wolnymi od pozostających często w środku resztek, zapewnia to większą czystość i eliminuje ryzyko występowania alergii skórnych. Ponadto posiadają teksturowane końcówki palców, które są bardzo wygodne i pozwalają na lepszą precyzję w wykonywaniu czynności. Produkty nie zawierają substancji pudrowych. Rękawice posiadają podwójne oznakowanie: jako Środek Ochrony Indywidualnej i Wyrób Medyczny.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wyprodukowane z nitrylu (nitryl materiał wytrzymały i neutralny dla skóry)
- dla ochrony delikatnej skóry dłoni
- polecany w szpitalach przy różnego rodzaju zabiegach skutecznie chronią przed zakażeniami
- mogą być stosowane w domu w codziennych porządkach
- bardzo elastyczny materiał, zapewnia lepsze dopasowanie 
- odporne na kłucie np. igłą 
- można stosować je w gastronomi przy żywności
- nie uczulają, idealne dla alergików
- pasujące na prawą i lewą dłoń
- posiadają certyfikat medyczny
- ekonomiczne opakowanie 100 sztuk asortymentu
- w kilku rozmiarach do wyboru, fantazyjne kolory


Napisz opinię
2017-07-01 10:50:15 - 

Rękawiczki są bardzo wytrzymałe i mają ładny, kobiecy kolorek