Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Nitrylowe rękawice bardzo odporne, polecane do profesjonalnego użytku szpitalnego

Nitrylowe rękawice firmy Abena A/S to wyroby medyczne spełniające funkcję ochronno - diagnostyczną. Powszechnie stosowane w środowisku medycznym, w ochronie delikatnej skóry dłoni przed drażniącymi składnikami zawartymi np. w substancjach dezynfekujących, bakteriami, zanieczyszczeniami. Dzięki zastosowaniu elastycznego nitrylu, doskonale dopasowują się do kształtu dłoni, a teksturowe końcówki na palcach umożliwiają precyzyjniejszą pracę.

Rękawiczki nitrylowe również można wykorzystywać w domu przed szkodliwym działaniem np. proszków i płynów czyszczących mających w składzie chlor. Produkty nie zawierają dodatku wulkanizatorów, tak zwanych przyspieszaczy w procesie produkcji, w pełni wytworzone z nitrylu. Składnika bezpiecznego dla skóry człowieka nie uczulającego. Rękawice nitrylowe mogą być alternatywą dla lateksowych, na które niestety wiele osób ma uczulenie.

Ich kolejną zaletą jest wytrzymałość, znacznie większa niż przy lateksowych produktach, nawet (3 krotnie większa), na przebicia igłą, co jest bardziej bezpieczne, szczególnie w szpitalach przy wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów, narażających lekarzy, pielęgniarki na liczne zakażenia. Rękawice nitrylowe Abena dostępne w kilku rozmiarach, rozmiar można wybrać powyżej, ponadto występują w wielu fantazyjnych wzorach pomarańczowy, różowy, zielony, niebieski, czarny. W opakowaniu 100 sztuk rękawic nitrylowych.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- rękawice wytworzone z nitrylu (bardzo wytrzymały materiał szczególnie na kłucie igłą )
- dla ochrony delikatnej skóry dłoni przed szkodliwym działaniem substancji
- stosowane w środowisku medycznym 
- doskonale sprawdzą się w warunkach domowych podczas np. sprzątania
- z bardzo elastycznego materiału, zapewniają lepsze czucie
- można wykorzystywać je w kontakcie z żywnością 
- redukują występowanie alergii
- kształt pasujący zarówno na prawą jak i lewą dłoń
- spełniają normy medyczne
- pakowane po 100 sztuk
- w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowejNapisz opinię
2017-07-01 10:50:35 - 

Tak oryginalnych rękawiczek jeszcze nie widziałam, super kolor