Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Nitrylowe rękawice do wszechstronnego zastosowania

Nitrylowe rękawice w ilości 100 sztuk firmy ABENA A/S to dosonałe produkty ochronne, jedne z najlepszych rękawic nitrylowych na rynku. Rękawice ABENA charakteryzuje duża elastyczość, zapewniająca lepszy efekt czuciowy i dostosowanie się do każdej dłoni. Ponadto końcówki palców w rękawicach są teksturowane, dzięki czemu zapewniają większą precyzję. Materiał użyty do produkcji tych rękawic, to syntetyczny nitryl, nie zawierający w składzie wulkanizatorów tzw. przyspieszaczy w procesie produkcji.

Rękawice nitrylowe zostały poddane procesowi wielokrotnego płukania i chlorowania od wewnętrznej strony, dzięki temu zostały pozbawione charakterystycznych dla wielu tanich rękawic resztek. Co skutecznie eliminuje występowanie reakcji alergicznych. Rękawice doskonale nadają się do profesjonalnego użytku w szpitalach, gabinetach medycznych zabiegowych, zapewniają odpowiednią ochronę przed substancjami chemicznymi zawartymi w produktach dezynfekujących, chronią skórę również przed zarazkami i drobnoustrojami. Rękawice z nitrylu są bardzo odporne na przekłacia igłą, dlatego są bezpieczniejsze niż lateksowe przy różnego rodzaju zabiegach medycznych.

Rękawice z nitrylu sprawdzą się w użytku domowym w ochronie dłoni przed różnymi niebezpiecznymi substancjami np. w produktach czyszczących. Rękawice mogą być wykorzystywane w gastronomi przy sporządzaniu potraw, gdyż zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem (WE) 1935/2004. Spełniają rownież  normy medyczne: EN 455-1-2. Posiadają uniwersalny kształt pasujący na prawą i lewą rękę. W bardzo ekonomicznym opakowaniu 100 sztuk, wytrzymałych rękawic. Dostępne w kilku kolorach i rozmiarach.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- rękawice wykonane z nitrylu
- przeznaczone do ochrony dłoni przed szkodliwymi substancjami
- dla szpitali, gabinetów medycznych
- sprawdzą się w domu przed substancjami zawartymi w środkach czyszczących
- duża elastyczność zapewnia lepszy efekt czuciowy
- nawet trzy razy bardziej odporne na przekłucia igłą, bezpieczne
- dopuszczone do kontaktu z żywnością
- eliminują występowanie podrażnień
- uniwersalny kształt pasujący na prawą i lewą dłoń
- spełniają normy medyczne
- w opakowaniu 100 sztuk, ekonomiczne

Napisz opinię
2017-07-01 10:50:55 - 

Najlepszy jest kolor, ale jakość też jest super