Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wytrzymałe rękawice nitrylowe

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobre rękawice diagnostyczne nitrylowe w dużym opakowaniu zawierającym 100 sztuk. Są to popularne rękawiczki stosowane w wielu profesjach w celu zabezpieczenia dłoni przed różnego rodzaju zagrożeniami np. zakażeniami i zabrudzeniami itp. Polecane do zastosowania w medycynie, dla pielęgniarek, lekarzy, w oddziałach karetki, kosmetologii, fryzjerstwie, czy salonach tatuażu jak i również w zwykłym codziennym sprzątaniu. Rękawiczki nitrylowe charakteryzują się dobrej jakości materiałem, który jest odporniejszy niż zwykły lateks na uszkodzenia w postaci przekucia, rozdarcia.

Rękawiczki nitrylowe czarne będą odpowiednie przede wszystkim dla tatuatorów, mechaników, kosmetologów ze względu na kolor czarny, który łatwiej tuszuje zabrudzenia i nie są one tak widoczne jak np. na rękawiczkach w kolorze białym. Rękawiczki nitrylowe nie posiadają w składzie pudru i lateksu dzięki temu będą odpowiednie dla alergików. Rękawice wyprodukowane zgodnie ze ścisłymi normami, posiadają certyfikaty i atesty.

W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę rękawiczek nitrylowych, które dostępne są w kilku rozmiarach i kolorach jak np. zielony, różowy, pomarańczowy, niebieski itp. oraz występują w kilku wariantach jeżeli chodzi ilość sztuk. Niniejsza oferta dotyczy rękawic nitrylowych w czarnym kolorze w ilości 100 sztuk, posiadamy również ten sam model rękawic w opakowaniu zawierającym 200 sztuk oraz inne rękawiczki lateksowe, winylowe itp. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty  i skorzysatania z zakupów. Rękawice ochronne nitrylowe w rozmiarach od XS do XL, rozmiar wybiorą Państwo na stronie głównej. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- dobrej jakosci rękawiczki nitrylowe
- przeznaczone do wszechstronnego zastosowania w medycynie, kosmetologii, fryzjerstwie, salonach tatuażu
- charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i kolorystyką
- posiadają wytrzymałą strukturę
- dostępne w kilku rozmiarach do wyboru
- duża gama kolorystyczna
- niniejsza oferta dotyczy rękawiczek w opakowaniu zawierającym 100 sztuk
- wolne od lateksu i pudru, odpowiednie dla alergików
- wyprodukowane zgodnie ze ścisłymi normami (posiadają certyfikaty i atesty)