Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Prezentowane w tym miejscu rękawice nitrylowe czarne, są coraz bardziej popularne. Dla wielu osób u służb, czarne rękawiczki nitrylowe to przede wszystkim solidny wyrób, stanowiący podstawową formę ochrony osobistej. Podstawowym zadaniem, jakie spełnić mają dobre rękawice diagnostyczne, to właśnie ochrona przed zakażeniem. Należy jednak dodać w tym miejscu informację, że ubierając rękawice jednorazowe, chronimy również osoby, z którymi będziemy mieli kontakt, bowiem nigdy nie mamy stuprocentowej pewności co do biologicznej czystości własnych rąk.

Rękawice nitrylowe w kolorze czarnym stosowane bywają zarówno w branży medycznej (przez personel szpitalny, załogi karetek pogotowia), jak również w innych dziedzinach (kosmetologii, fryzjerstwie, mechanice). Istnieje również grupa osób, dla których rękawice w nitrylu w kolorze czarnym, to wybór nie tylko dotyczący kwestii bezpieczeństwa, lecz przede wszystkim estetyki.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- nowoczesne wzornictwo i kolorystyka
- niezwykle wytrzymałe
- doskonale dopasowane
- dostepne w wielu rozmiarach
- wolne od lateksu i pudru
- szerokiego zastosowania
- wyprodukowane zgodnie ze ścisłymi normami (posiadają certyfikaty i atesty)
- stosowane w ratownictwie medycznym, kosmetologii, diagnostyce oraz np. jako rękawiczki do tatuażu (rękawice do tatuowania)

Napisz opinię
2017-07-01 10:51:22 - 

Bardzo estetycznie wyglądają, mają oryginalny kolor i są odporne na rozciągnięcia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: