Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Sorimex elektrody EKG dla dzieci i niemowląt  

W tej ofercie prezentujemy Państwu małe elektrody samoprzylepne Sorimex dla dzieci i niemowląt EKS-30-PSG. Elektrody heart+ przeznaczone są do wykonywania badań EKG. Aby skutecznie odbierać sygnały elektryczne z organizmu pacjenta i przekazywać je do aparatury EKG. Elektrodę tworzy materiał bazowy jakim jest elastyczna, wodoodporna i wodoszczelna pianka polietylenowa pozwalająca swobodnie oddychać skórze. Pianka w elektrodach jest pozbawiona PVC i lateksu. Elektrody posiadają czujnik Ag/AgCl pokryty chlorkiem srebra, który zapewnia bardzo dobre przewodzenie, wierne oddanie sygnału i pozwala na precyzyjny odczyt badań. 

Zastosowanie hipoalergicznego kleju ogranicza ryzyko podrażnień delikatnej skóry dziecka, co jest szczególnie ważne przy monitorowaniu długookresowym dla dzieci z wrażliwą skórą skłonną do podrażnień. Zastosowanie mniejszych rozmiarów niż w przypadku elektrod dla dorosłych zapewnia wyższy komfort użytkowania dla dzieci i niemowląt. Elektrody EKG zostały zapakowane w bezpieczne opakowanie z folii aluminiowej dodatkowo są pokryte od strony wewnętrznej folią polietylenową, która chroni wybór przed wyschnięciem żelu warstwy klejącej.

Produkty stosuje się w badaniach spoczynkowych, diagnostycznych, krótkookresowych, jak i również ciągłego monitorowania. Małe elektrody Sorimex przeznaczone są do aparatów i monitorów EKG. Elektrody Sorimex należy aplikować na oczyszczoną i suchą skórę. Elektrody przeznaczone do badań dzieci i niemowląt. Opakowanie zawiera 50 sztuk elektrod samoprzylepnych pediatrycznych. Produkty spełniające normy medyczne. Wyrób medyczny klasy I. W naszej ofercie również elektrody Sorimex z przeznaczeniem dla osób dorosłych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- elektrody EKG pediatryczne, dla dzieci i niemowląt
- wykonane z elastycznej, wodoodpornej i wodoszczelnej pianki, polietylenowej, która pozwala swobodnie skórze oddychać
- przeznaczone do badan EKG
- czujnik Ag/AgCl pokryty chlorkiem srebra zapewnia doskonałe przewodzenie i wierne przekazanie sygnału stosuje się jw badaniach spoczynkowych, diagnostycznych, krótkookresowych, jak i ciągłego monitorowania
- zapewniają bardzo dobre przewodzenie, wierne oddanie sygnału i precyzyjny odczyt
- elektrody zapewniają doskonałą przyczepność, dzięki zastosowaniu mocnego adhezyjnego kleju
- kej hipoalergiczny bezpieczny dla alergików
- opakowanie z folii aluminiowej z funkcją ochronną
- średnica: 30 mm
- czujniki: Ag/AgCl
- parametry elektrod EKG: EK-S 30 PSG
- wyrób medyczny I klasa, spełniają normy medyczne