Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Żel do EKG Profi line 500 ml

W tej ofercie prezentujemy Państwu żel do profesjonalnego zastosowania w USG, KTG i terapii ultrasonograficznej. Żel tego rodzaju może być stosowany do wszystkich typów głowic ultrasonograficznych jak np. sektorowe, matrycowe, liniowe i convex. Żel pozwala na uzyskanie czytelnego i klarownego obrazu. A także pozbawionego artefaktów obrazu w klasycznych i nowych rodzajach obrazowania jak 3d/4d, również tryby dopplerowskie - power, pw, cw, obrazowanie harmoniczne i trapezoidalne, elastografia.

Zastosowanie tego rodzaju żelu minimalizuje w dużym stopniu nieprawidłowe dane. Żel Profi line do badań EKG posiada neutralny odczyn pH, jest bezpieczny dla skóry pacjenta. Żel został wykonany na bazie wody bez zawartości w składzie soli oraz innych substancji, które mogą przyczyniać się do zmniejszenia żywotności głowic ultrasonograficznych. Produkt posiada znak CE, jest bezpieczny wykazuje bierność chemiczną nie oddziałuje ze skórą czy ubraniem.

Żel do USG posiada niską tłumienność dla fal ultradźwiękowych. Gel Profi line dostępny w naszej ofercie w wygodnej butelce o pojemności 500 ml. Żel pozwala na wygodne rozprowadzanie, dzięki butelce z aplikatorem, nie wysycha. Produkt został przeznaczony do użytku zewnętrznego. W naszej ofercie posiadamy również inne żele przeznaczone do USG oraz specjalistyczny asortyment do badań EKG jak elektrody dla dzieci i dorosłych. W tej ofercie żel Profi line dostępny w pojemności wynoszącej 500 ml.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wydajny żel Profi line do badań
- p
rzeznaczony do diagnostyki USG, KTG i terapii ultrasonograficznej
- zalecany do stosowania ze wszystkimi typami głowic ultrasonograficznych , sektorowe, matrycowe liniowe i convex
- umożliwia uzyskanie czytelnych, klarownych, pozbawionych artefaktów obrazów ultrasonograficznych w klasycznych oraz nowych rodzajach obrazowania (3d/4d, tryby dopplerowskie - power, pw, cw, obrazowanie harmoniczne i trapezoidalne, elastografia)
- do użytku zewnętrznego
- posiada znak CE
- odporny na wysychanie
- wykazuje bierność chemiczną
- w składzie brak soli i innych substancji mogących uszkodzić głowice
- neutralny odczyn pH 
- niska tłumienność dla fal ultradźwiękowych
- wygodna butelka z aplikatorem
- pojemność 500 ml

Napisz opinię
2020-05-21 14:31:20 - 

nie wysycha dobry odczyt danych nie spływa