Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogie elektrody Kendall

Elektrody Covidien Kendall to asortyment medyczny powszechnie stosowany w szpitalach, gabinetach medycznych, niekiedy również w domu i wszędzie tam gdzie wymagane jest badanie rytmu serca. Elektrody wyprodukowane zostały z wysokiej jakości żelu i pianki. Dodatkowo wyposażone są w mocny klej, zapobiegający odklejaniu się na skórze. Klej jest bezpieczny i niepodrażniający, dlatego elektrody mogą być stosowane przez osoby z wrażliwą skórą bez obaw o podrażnienia. Dzięki temu całe badanie przebiega bezproblemowo i skutecznie.

Elektrody wyposażone są w czujnik pokryty chlorkiem srebra, który w połączeniu z żelem daje wysoką jakoś przekazywanego sygnału, co sprawia, że badanie jest bardziej efektywne. Elektrody do EKG Covidien Kendall H92SG są odpowiednie dla osób dorosłych. Doskonale sprawdzają się w diagnostyce, monitorowaniu jako elektrody do monitorowania rytmu serca itp. Posiadają uniwersalne końcówki, dzięki temu będą odpowiednie do podłączenia większości aparatów do EKG. Elektrody są bezpieczne i spełniają wszelkie wymagania dla produktów medycznych, powinny być stosowane zgodnie z zaleceniami producenta. Owalna konstrukcja pozwala na lepsze dopasowanie do ciała oraz zapobiega odklejaniu się.

Elektrody Covidien nie przepuszczają cieczy. Elektrody Kendall zostały przeznaczone do jednorazowego zastosowania. Rozmiar prezentowanych elektrod wynosi 57 x 34 mm, w opakowaniu mieści 50 sztuk elektrod. Asortyment wysokiej jakości spełnia normy dla artykułów medycznych. Specjalistyczne opakowanie chroni elektrody przed wyschnięciem kleju. W naszej ofercie posiadamy również elektrody Sorimex dla dzieci i dorosłych oraz inny asortyment medyczny. 
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- elektrody do EKG Covidien Kendall 
- wyposażone w czujnik Ag/AgCl gwarantujący skuteczne przewodzenie
- wierne przekazywanie sygnału
- uniwersalne złącze zatrzaskowe
- samoprzylepne
- klej przyjazny dla skóry
- hydrożelowe
- na podkładzie piankowym
- nie przepuszczają cieczy
- elektrody jednorazowego użytku
- odpowiednie dla osób dorosłych
- kształt owalny, z wypustką
- wymiary: 57 x 34 mm
- opakowanie zawiera 50 sztuk, chroni przed wyschnięciem żelu i warstwy klejącej