Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry termometr rodzinny

W tej ofercie prezentujemy wielofunkcyjny, dotykowy termometr elektroniczny Microlife IFR 100 to bardzo dobry termometr dla dzieci i osób dorosłych. Firma Microlife to znany i ceniony producent elektronicznego sprzętu medycznego, który obecny jest na naszym rynku od wielu lat. Microlife IFR100 to doskonały termometr rodzinny może z niego korzystać każda osoba w rodzinie bez obaw, że zarazi się materiałem zakaźnym, ponieważ termometr jest bezdotykowy. Termometr działa na zasadzie czujnika podczerwieni. Urządzenie umożliwia pomiar temperatury ciała, obiektu np. wody kąpielowej dla dziecka, pokarmów czy temperatury otoczenia. Termometr zasilany na baterie, które zostały dołączone do zestawu.

Pomiar dokonywany błyskawicznie od 1 sekundy w kanale usznym i do 3 sekund na skroni. Termometr bezdotykowy posiada szeroki zakres pomiaru: od 0 do 100 stopni Celsjusza. Urządzenie posiada wbudowany alarm gorączki, sygnalizuje również temperaturę przy pomocy koloru podświetlenia wyświetlacza: kolor zielony oznacza temperaturę prawidłową, zaś czerwony podwyższoną - gorączkę. Wynik można wyświetlać w stopniach Celsjusza jak również stopniach Fahrenheita w zależności od wyboru. Urządzenie oferuje możliwość odczytu wyników do 12 ostatnich pomiarów. Termometr niewielkich rozmiarów zmieści się wszędzie, pomocny w każdej podróży zwłaszcza z małymi dziećmi.

Termometr elektroniczny został wyposażony w praktyczny pokrowiec, który ułatwia jego przechowywanie i chroni przed uszkodzeniami. Termometr dedykowany głównie do zastosowania domowego, doskonale sprawdza się również w placówkach medycznych, ośrodkach opiekuńczych itp. Bardzo dobry jako termometr dla dziecka. Termometr bezpieczny bez zawartości rtęci. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę asortymentu w postaci termometrów elektronicznych tańszych i droższych modeli na pewno każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

Termometr Microlife daje możliwość pomiaru:

- temperatury ciała: w uchu, na skroni
- temperatury otoczenia np. pokoju
- temperatury obiektu: np. mleka w butelce lub wody do kąpieli

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry termometr elektroniczny 
- polecany jako termometr rodzinny 
- charakteryzuje go nowoczesna stylistyka
- szeroki zakres pomiaru: od 0 do 100 stopni Celsjusza
- umożliwia pomiar zarówno na skroni jak i również kanale usznym
- niewielkie wymiary pozwalają zabrać go wszędzie, niezastąpiony w podróży
- w zestawie z baterią i eleganckim pokrowcem
- dotykowy elektroniczny termometr wielofunkcyjny, umożliwia pomiar temperatury ciała, przedmiotów i otoczenia
- posiada  podświetlany wyświetlacz
- sygnalizacja gorączki dźwiękowa i kolorystyczna
- wyświetla wynik zarówno w stopniach Celsjusza, jak i Fahrenheita
- pamięć aż 12 ostatnich wyników
- nie zawiera rtęci
- produkt objęty gwarancją 24 miesięcy
 

punktor DANE TECHNICZNE:

- termometr elektroniczny dotykowy - wielofunkcyjny
- zasilanie: na baterie V3
- waga urządzenia: 52g bez baterii i 55g z baterią
- dokładność pomiaru warunki laboratoryjne: -+0,2 stopnia Celsjusza 

Napisz opinię
2017-06-23 13:30:27 - 

Termometr kupiłam parę miesięcy temu, służył do pomiaru temperatury, teraz jednak częściej mierzę nim temperaturę mleka dla mojego dziecka. Bardzo praktyczne!