Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor W KILKU SŁOWACH...

Termometr lekarski Visiofocus Pro to profesjonalny sprzęt medyczny, przeznaczony dla lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek. Jego zaawansowane funkcje są przeznaczone wyłącznie dla pracowników służby zdrowia, osoby nie związane zawodowo z tym zagadnieniem powinny decydować się na zakup standardowej wersji termometru Visiofocus.

Dlaczego warto kupić termometr visiofocus pro?
Przede wszystkim ten termometr to niezastąpione narzędzie diagnostyczne. Przy stosowaniu go zgodnie z instrukcją obsługi i korzystając z oferowanego przez nas szkolenia użytkowania, ryzyko błędnego pomiaru praktycznie nie istnieje. Temperatura ciała to nierzadko podstawa wszelkich działań leczniczych, ratowniczych i pielęgnacyjnych. Oferowany termometr dla lekarza, pielęgniarki czy ratownika medycznego sprawia, że zyskujemy pewność precyzyjnego pomiaru.

Jedną z najważniejszych zalet termometru lekarskiego Visiofocus PRO jest możliwość wykonywania pomiaru w granicach: 1-80 °C. Oznacza to, że można dzięki niemu dokonać pomiaru temperatury pacjentowi znajdującemu się w stanie głębokiej hipotermii w sposób błyskawiczny. Mierzenie temperatury pacjentowi wychłodzonemu jest podstawą wszelkich działań ratowniczych i terapeutycznych. Ten termometr umożliwia uzyskanie wyniku w sposób błyskawiczny i zawsze w pełni wiarygodny.

Termometr Visiofocus Pro posiada dwa podstawowe tryby pracy: lekarski i pielęgniarki (ratowniczy). Jednak istnieje również szereg innych trybów i funkcji, jak chociażby tryb pracy w pomieszczeniu klimatyzowanym. Termometr pracuje wówczas w taki sposób, by wziąć ten szczegół pod uwagę.

Ciekawostką może okazać się również fakt, że jest to doskonały termometr do inkubatora (mierzenia temperatury w inkubatorze). Działa doskonale w wilgotności sięgającej nawet 100%.

Termomer VISIOFOCUS PRO posiada zaawansowany system kalibracji temperatury względem otoczenia. Oznacza to, że termometr "bierze pod uwagę" zawsze temperaturę, która go otacza, zapewniając tym samym najwyższą dokładność wyniku.


punktor
 GŁÓWNE ZALETY:

- profesjonalny termometr medyczny dla lekarzy i personelu medycznego
- posiada szereg zaawansowanych funkcji przeznaczonych dla pracowników służby zdrowia
- bardzo szeroki zakres pomiaru: 1-80 °C
- doskonały jako termometr do badania hipotermii, do inkubatorów czy badania pacjentów placówkach opieki zdrowotnej
- wbudowany projektor temperatury wyświetla wynik na badanym fragmencie ciała w trybie ciągłym
- w komplecie z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną
- termometr jest stworzony do pracy ciągłej (może dokonywać pomiary bez przerwy)

visiofocus pro szkic


punktor
 SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- model Visiofocus PRO
- termometr bezkontaktowy elektroniczny
- powala na pomiar temp. ciała: żyła szyjna, c
zoło, oko
- czas pomiarowy: ok. 5 sekund
- kalibracja: tak ręczna i automatyczna
-  ekran LCD
- możliwość dodatkowego pomiaru: przedmioty, otoczenie, ciecz
- opcja zasilania: baterie alkaliczne 4x AAA
- masa wraz z bateriami: 88g
- wielkość urządzenia: 144 x 21,5 x 43,5 mm
- zakres pomiarowy czoło: 34,0 - 42 0,5 ° C/93,2 - 108 0,5 ° F
- zakres pomiarowy oprócz czoła: 1,0 - 80 ° C/33,8 -176 ° F
- zakres roboczy temperatur: 16-40 ° C/50-104 ° F
- okres gwarancyjny: 24 miesiące

Napisz opinię
2017-10-16 08:43:10 - 

Nie ma lepszego termometru do wykorzystania w szpitalu i karetce. Świetny sprzęt nie tylko dla lekarza, ale też każdego rozsądnego pracownika służby zdrowia. Możliwość mierzenia temp. w głębokiej hipotermii w sekundę, to już znak, że w końcu można ją skutecznie leczyć.

2020-03-03 17:02:15 - 

Rzeczywiście najlepszy zwłaszcza teraz kiedy musimy wykonywać pomiar dla kilku dziecięciu osób dziennie, inne poległy. Dobrze, że to znalazłam