Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Prezentujemy Państwu termometr, który naszym zdaniem obecnie nie ma sobie równych. Jest to zdecydowany lider w kategorii wszystkich termometrów medycznych. Polecamy ten produkt jako bardzo dobry termometr dla dziecka, niemowlaka i całej rodziny, a przede wszystkim jako w pełni niezawodny i dokładny przyrząd do pomiaru temperatury.

Naszym zdaniem, termometr Visiofocus Smart to odpowiedź na całe mnóstwo problemów, z jakimi borykają się użytkownicy wątpliwej jakości termometrów elektronicznych. Visiofocus Smart, to przede wszystkim zawsze pewny pomiar temperatury ciała, otoczenia i dowolnego obiektu (posiłku, wody do kąpieli itp.). Przedstawiamy Państwu niezawodny i zawsze dokładny termometr elektroniczny, którego żywotność określana jest przez producenta aż na 10 lat! Świadczy to najlepiej o przeskoku technologicznym, jaki poczyniła doświadczona włoska firma Tecnimed.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że ten sprawdzony termometr bezdotykowy jest niesłychanie prosty w obsłudze. Pomimo licznych funkcji i niewątpliwie zaawansowanej technologii, ten produkt został stworzony dla użytkownika i z myślą o jak najlepszej wygodzie. Visiofocus Smart oferuje następujące tryby pracy:

 • pomiar temperatury ciała
 • pomiar temperatury otoczenia
 • pomiar temperatury dowolnego obiektu
Temperaturę ciała mierzymy w dowolnym miejscu: na czole, gałce ocznej lub szyi. Ciekawostką jest fakt, że termometr nie emituje żadnych szkodliwych promieni, dzięki czemu pomiar dokonywany jest w sposób bezpieczny, a jednocześnie całkowicie bezdotykowy. Temperatura otoczenia mierzona jest przez urządzenie nieustannie, ponieważ termometr posiada specjalny mechanizm kalibracji względem otoczenia. Oznacza to, że Visiofocus Smart zawsze wskaże prawidłową temperaturę, bowiem wpływ otoczenia na wskazania czujnika jest zawsze korygowany poprzez proces kalibracji.
Urządzenie posiada jeszcze jeden system, dzięki któremu deklasuje konkurencje, a mianowicie czujnik odległości termometru od badanej powierzchni. Jest to niezwykle istotny patent, który na bieżąco pokazuje użytkownikowi moment, w którym odległość jest idealna do wykonania pomiaru. Zbyt bliskie umiejscowienie termometru względem badanej powierzchni może być przyczyną zawyżenia wyniku, zaś odległość zbyt daleka może go zaniżyć - termometr elektroniczny Visiofocus Smart doskonale rozwiązuje ten problem. Wbudowany projektor temperatury określa prawidłową odległość zgodnie z poniższą ilustracją:

WSKAZANIE PROJEKTORA TEMPERATURY:
prawidłowe wskazanie
za daleko
za blisko
ZNACZENIE:
POMIAR WYKONANY PRAWIDŁOWO

Termometr znajduje się w idealnej odległości od mierzonej powierzchni (wynik prezentowany jest pomiędzy słupkami)

POMIAR WYKONANY BŁĘDNIE

Termometr jest za blisko (należy go odsunąć, wówczas wynik znajdzie się pomiędzy słupkami - w prawidłowej odległości)

POMIAR WYKONANY BŁĘDNIE

Termometr jest za daleko od badanej powierzchni (należy go zbliżyć, by wynik znalazł się między słupkami)

Jak widać, prezentowany dokładny termometr bezdotykowy informuje nas kiedy należy go zbliżyć, kiedy odsunąć a kiedy znajduje się w pozycji idealnej do wykonania pomiaru. Urządzenie wyświetla temperaturę w trybie ciągłym, wystarczy przytrzymać przycisk pomiaru, aby nieustannie i płynnie badać temperaturę wskazanej powierzchni. Wynik prezentowany jest w trybie ciągłym, jak również zapisuje się na dodatkowym wyświetlaczu umiejscowionym na termometrze. Termometr zasilany jest bateriami dołączonymi do zestawu, a szacowana ilość pomiarów na jednym komplecie baterii wynosi aż 10 000! Czas wykonywania badania trwa mniej niż 1 sekundę.
Polecamy ten produkt zarówno profesjonalistom, jak i użytkownikom domowym. Każdy, kto chociaż raz zawiódł się na wątpliwej precyzji pomiaru, doceni rozwiązania i dokładność jaką gwarantuje ten niezwykle dobry termometr medyczny.

visiofocus smart

 punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- super dokładny termometr dla niemowlaka, dziecka i osoby dorosłej

- posiada wbudowany czujnik odległości termometru od mierzonej powierzchni

- urządzenie "bierze pod uwagę" temperaturę otoczenia, niwelując ryzyko błędnego wyniku

- polecany zarówno profesjonalistom, jak i użytkownikom domowym

- błyskawiczny czas pomiaru: poniżej 1 sekundy

- możliwość mierzenia temperatury ciała, posiłku, wody do kąpieli i dowolnego przedmiotu

- wbudowany w pełni bezpieczny projektor wyniku i dodatkowy wyświetlacz prezentujący historię pomiarów

- gwarancja 24 miesięcy (żywotność określana na 10 lat)

- komplet baterii w zestawie

- produkt włoski, posiada wszystkie certyfikaty i spełnia najbardziej rygorystyczne normy

- w komplecie z polską instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną

termometr bezdotykowy

punktor  INFORMACJE DODATKOWE:

 • termometr elektroniczny bezkontaktowy
 • miejsce pomiaru: żyła szyjna, powieka, czoło
 • inny pomiar: otoczenie, przedmioty
 • szybkość pomiaru: ok. 1 sekundy
 • zakres pomiarowy przy pomiarze przedmiotu: 1,0 - 80,0°C
 • zakres pomiarowy ciała: 34,0 -  42,0 °C
 • określana dokładność pomiaru: ± 0,2°C
 • gabaryty urządzenia: 13,8 x 4,35 x 2,15 cm
 • ciężar: 90g razem z bateriami
 • rodzaj kalibracji manualna i automatyczna
 • wyposażony w sensor LED
 • rodzaj zasilania bateryjne: 4 baterie alkaliczne AAA 1,5V LR03
 • okres serwisowania: 2 lata
Napisz opinię
2017-12-18 12:04:26 - 

Niezwykle solidny i dokładny termometr dla noworodka i w zasadzie każdego innego. Moim zdaniem najlepszy na świecie, a kilka różnych "termometrów" już przerobiłem. Jeśli potrzebujesz termometr bezdotykowy dla dziecka, nie ma się nad czym zastanawiać, cała reszta to raczej zabawki, a nie termometry. Polecam.

2017-12-19 10:57:18 - 

Naprawdę solidny i pewny termometr bezdotykowy dla całej rodziny. Zobaczyłam go pierwszy raz u siostry i od tamtej pory musiałam mieć taki sam :) Mierzy błyskawicznie, jest ZAWSZE DOKŁADNY (wielokrotnie sprawdzałam z rtęciowym - szklanym). Jak dla mnie najlepszy termometr dla dziecka i osoby dorosłej. Cena początkowo wydała mi się nieco wysoka, ale wyleczyłam się już z kupowania chińskich podróbek, które co chwila pokazują inną temperaturę. Dziękuję za szybką wysyłkę! :)

2017-12-20 09:54:01 - 

rewelacja

2018-01-18 09:25:05 - 

Wreszcie znalazłam dokładny termometr. To jest mój piąty temometr bezdotykowy, ale mam nadzieję że ostatni :) Precyzyjny, fajne jest to że się dostosowuje do panujacej temperatury otoczenia. Projektor temperatury to też super bajer :) polecam

2018-06-15 14:00:52 - 

Dobry sprzęt.

2018-07-12 08:57:03 - 

Termometr wart swojej ceny. Polecam :)

2018-10-29 07:54:04 - 

W końcu jakaś alternatywa dla tych chińskich zabawek.. Termometr mierzy błyskawicznie i dokładnie, pięć gwiazdek.

2020-02-19 16:57:35 - 

Najlepszy bez 2 zdań