Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Visiofocus Animal to profesjonalny termometr dla zwierząt, czyli tzw. termometr weterynaryjny. Jest to niezastąpione narzędzie pracy każdego lekarza weterynarii, jak i nieoceniony produkt dla każdego posiadacza zwierząt domowych lub hodowlanych.

Produkt ten doskonale posłuży jako termometr dla psa, kota i innego rodzaju zwierząt. Visiofocus Animal to bezdotykowy termometr dla weterynarza, który w sposób błyskawiczny i zawsze wiarygodny, jest w stanie wskazać temperaturę badanego zwierzęcia domowego, bydła itd. Urządzenie jest certyfikowanym wyrobem weterynaryjnym, którego niezawodność i miarodajność została poddana licznym testom wykonywanym w gabinetach weterynaryjnych i w jednostkach naukowych, na wydziałach weterynarii w Wielkiej Brytanii, Japonii i we Włoszech.

visiofocus animal

Zasada działania produktu oparta jest na bezdotykowym, niezwykle precyzyjnym pomiarze. Firma Tecnimed, producent urządzenia, od wielu lat jest czołowym dostawcą profesjonalnych włoskich termometrów wykorzystywanych w medycynie i profesjonalnej diagnostyce medycznej. Warto zauważyć, że termometr dla zwierząt Visiofocus Animal posiada trzy tryby pomiaru:

  • na powiece
  • na odbycie
  • w jamie usznej


Urządzenie zostało stworzone od podstaw w celu badania temperatury u zwierząt, jego kalibracja uniemożliwia badanie organizmu człowieka. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest odpowiedni fabryczny współczynnik korekty, inny niż stosowany w przypadku termometrów przeznaczonych dla ludzi. Jest to urządzenie dedykowane przede wszystkim dla profesjonalistów, jako pewny termometr dla zwierząt wykorzystywany przez lekarza weterynarii w codziennej praktyce. Produkt nada się jednak również doskonale jako termometr dla kota, psa i w niemalże każdego innego zwierzęcia, jakim przyszło nam się opiekować…

Najważniejszymi zaletami, jakie Visiofocus Animal posiada, prócz błyskawicznego i pewnego pomiaru temperatury są:

  • system kalibracji względem temperatury otoczenia – urządzenie stale analizuje otaczające je warunki i bierze je pod uwagę podczas wykonywania pomiaru (niesłychanie istotne rozwiązanie chronione międzynarodowym patentem)
  • wbudowany czujnik odległości – termometr wskazuje prawidłową odległość od badanej powierzchni, co zapobiega zawyżaniu lub zaniżaniu wartości pomiaru
  • możliwość w pełni bezpiecznego i niezwykle miarodajnego pomiaru na gałce ocznej zwierzęcia – zmierzona temperatura jest zawsze adekwatna i pewna 

Powyższe rozwiązania są niezwykle istotne dla precyzji wyniku. Niwelują ryzyko nieprawidłowego i przekłamanego pomiaru, co czyni z opisywanego urządzenia doskonały i niezastąpiony termometr dla weterynarza (lekarza weterynarii). Warto zauważyć, że Visiofocus Animal jest prosty w obsłudze, a pomiar nim wykonywany jest błyskawiczny - trwa mniej niż jedną sekundę.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- solidny i profesjonalny termometr weterynaryjny
- błyskawiczny i pewny pomiar temperatury u zwierząt
- możliwość badania w trzech różnych miejscach: na gałce ocznej, w jamie usznej i na odbycie
- elektroniczny bezdotykowy termometr dla psa, kota, zwierząt domowych i hodowlanych, bydła i koni
- orginalny włoski produkt, chroniony licznymi patentami
- producent pierwszego na świecie termometru bezdotykowego
- urządzenie dla profesjonalistów i użytkowników domowych
- produkt posiada system uwzględniania temperatury otoczenia
- wbudowany czujnik określający prawidłową odległość od mierzonej powierzchni
- żywotność urządzenia określana na 10 lat
- 2 letni okres gwarancji
- instrukcja w języku polskim
- możliwość pomiaru dowolnego przedmiotu (np. posiłku lub wody do kąpieli)

termometr weterynaryjny

punktor  INFORMACJE DODATKOWE:

- elektroniczny termometr bezdotykowy
- miejsce pomiaru ciało: powieka, jama uszna, odbyt, dziąsła
- inny pomiar: otoczenie, obiekty, ciecz
- czas pomiarowy: 1 sekunda
- zakres pomiaru temp.: 1 - 55 °C
- dokładny pomiar w temperaturze otoczenia: -7 do 55 °C
- źródło zasilania: 4 x baterie AAA 1,5 V w zestawie
- masa z bateriami: 92g
- wyświetlacz LCD
- rozmiar urządzenia: 16,5 x 4 x 2,5 cm
- włoski producent
- dokładność pomiaru temperatury ciała:
tabela dokładności
- dokładność pomiaru temperatury przedmiotów:
tabela dokładności 2

Napisz opinię
2018-04-05 09:28:24 - 

Termometry dla zwierząt to zawsze była trudna dziedzina. Jestem od wielu lat "związany z weterynarią" i przyznam szczerze, że sceptycznie podszedłem do tematu, jednak ostatecznie zaryzykowałem. Zdecydowanie polecam z całego serca każdemu, kto chce łatwo, szybko a przede wszystkim (co najbardziej mnie zaskoczyło) WIARYGODNIE zmierzyć temperaturę praktycznie każdemu zwierzęciu. Pierwszy (jeśli nie jedyny) elektroniczny termometr dla zwierząt, który faktycznie dobrze mierzy.