Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Visiofocus Mini to bardzo dokładny termometr bezdotykowy w przystępnej cenie. Jest to zminiaturyzowana wersja modelu 06400, światowego lidera w dziedzinie precyzji pomiaru. Mechanizm urządzenia pozostał jednak ten sam, co oznacza, że mamy do czynienia z niesłychanie dokładnym i wytrzymałym produktem. Mówiąc najogólniej, jest to niezawodny i tani termometr bezdotykowy z atestem CE.

Termometr bezdotykowy Visiofocus Mini zapewnia błyskawiczny pomiar w czasie nie przekraczającym 1 sekundy. Dzięki temu otrzymujemy nie tylko natychmiastowy, ale również w pełni dokładny wynik. Urządzenie sprawdzi się jako termometr bezdotykowy dla całej rodziny, a szczególnie docenią go rodzice i opiekunowie najmłodszych.

Polecamy termometr Visiofocus Mini każdemu, kto oczekuje pewnego i niezawodnego termometru. Produkt posiada 2 lata gwarancji producenta, jego żywotność prognozowana jest na 10 lat. Warto zaważyć, że jest to wyrób w pełni europejski, powstał bowiem we Włoskiej fabryce firmy Tecnimed – pierwszego na świecie producenta termometrów bezdotykowych. Visiofocus Mini, podobnie jak wszystkie pozostałe modele rodziny Visiofocus, ma wbudowany czujnik badający temperaturę pomieszczenia, w celu zwiększenia precyzji pomiaru. Badanie zostanie zawsze wykonane w odpowiedniej odległości, dzięki wskaźnikowi odpowiedniego położenia czujnika względem badanej powierzchni. W skrócie: termometr nie będzie zbyt blisko ani zbyt daleko, co zagwarantuje nam prawidłowo wykonany pomiar.

Visiofocus Mini

Termometr posiada wbudowany projektor temperatury. Jest to w 100% bezpieczne światło LED, które emituje wynik bezpośrednio na badanej powierzchni. Dzięki tej technologii, możemy zbadać np. temperaturę ciała naszego dziecka, nie budząc go. Urządzenie jest na tyle bezpieczne, że wskazanym przez producenta miejscem pomiaru temperatury ciała jest powierzchnia powieki. Oczywiście badanie na czole jest również możliwe i akceptowalne. Za pomocą przycisku z uśmiechniętą buzią mierzymy temperaturę ciała, zaś wciskając "domek" oznaczymy temperaturę przedmiotu: wody do kąpieli, posiłku lub pomieszczenia.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- doskonały i tani termometr bezdotykowy Visiofocus Mini 06700
- posiada wszystkie zalety kultowego modelu 06400 prócz wbudowanego wyświetlacza
- urządzenie cechuje system analizy temperatury otoczenia i czujnik odległości sensorów od badanej powierzchni
- wbudowany projektor temperatury wyświetla wynik w trybie natychmiastowym i na bieżąco
- certyfikowany wyrób medyczny
- gwarancja 24 miesiące
- prognozowana żywotność: 10 lat

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- termometr elektroniczny
- rodzaj: bezkontaktowy
- pozwala na pomiar ciała: na oku, czole, żyle szyjnej
- pomiar wyświetlany: na obiekcie i ciele
- dodatkowy pomiar: przedmioty
- zasilanie: 2 szt. baterii AAA w zestawie
- pomiar temperatury ciała w zakresie: 34°C – 42,5°C
- pomiar temperatury obiektów w zakresie: 1°C – 55°C
- możliwość zmiany sposobu prezentacji wyniku w °C i °F
- termometr z atestem CE
- okres gwarancyjny: 24 miesiące
- opcja pamięci: 9 ostatnich pomiarów
- gabaryt
: 94,5 x 43,5 x 21,5 mm
- waga termometru + baterie: ok. 60 g

Napisz opinię
2019-01-07 11:18:44 - 

Może nie do końca tani termometr bezdotykowy, ale na pewno świetny! Mierzy błyskawicznie i zawsze dokładnie.

2020-03-10 14:06:49 - 

Podzielam zdanie jeden z najlepszych dla dzieci a wiem bo juz kilka przerobiłam nr 1