Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi termometr dla dziecka

Temperatura naszego ciała pozwala w dużej mierze zaobserwować czy z naszym organizmem nie dzieje się nic złego. Zarówno zbyt wysoka jak i również zbyt niska jest niepokojąca i bardzo często wymaga konsultacji ze specjalistą. Aby odpowiednio zmierzyć temperaturę ciała w domu należy posiadać precyzyjny termometr. Na rynku istnieje bardzo duża ilość modeli termometrów elektronicznych i tradycyjnych wymagających bezpośredniego kontaktu z ciałem np. ucho, pachy, odbyt, którymi można zmierzyć pomiar temperatury. Jednak nie od dziś wiadomo, że elektroniczne termometry są bardziej higieniczne, niż te wkładane pod pachę do ust, ucha czy odbytu.

Nasza propozycja to niedrogi termometr polecany do zastosowania w domu dla dziecka. Urządzenie działa na podczerwień nie wymaga kontaktu ze skórą, więc jest bardzo higieniczne, a przy tym może z niego korzystać większa ilość osób bez ryzyka zakażenia. Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz LCD. Termometr pozwala na bardzo szybki pomiar temperatury w przeciągu 1 sekundy, pomiar odbywa się na czole. Odległość od miejsca dokonywania pomiaru na czole od 3 do 5 cm. Tryb pomiaru w jednostkach Celsjusz lub Fahrenheita. Termometr został wyposażony w pamięć pozwalającą na zapis do 32 wyników. Dodatkową opcją jest funkcja alarmu, która sygnalizuje nas o pojawieniu się podwyższonej temperatury ciała. Taka funkcja jest również odpowiednia dla osób słabiej widzących np. z wadami wzroku czy osób w podeszłym wieku. 

Urządzenie do pomiaru temperatury ciała dla większej oszczędności posiada wbudowany wyłącznik czasowy uruchamiający się po 60 sekundach. Termometr Oro bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze dla każdego. Termometr dedykowany dla dzieci ale również może być stosowany przy pomiarze temperatury ciała u osób dorosłych. Urządzenie niewielkich rozmiarów dlatego można zabrać je wszędzie. Zasilany na baterie dołączone do zestawu. W ofercie naszego sklepu medycznego posiadamy szeroką gamę termometrów elektronicznych przeznaczonych dla dzieci, osób dorosłych oraz inne urządzenia medyczne. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry termometr elektroniczny dla dziecka i całej rodziny
- pomiar dokonywany na podczerwień na czole
- odległość od miejsca dokonywania pomiaru na czole od 3 do 5 cm
- termometr zapewnia szybki pomiar w ciągu 1 sekundy
- wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD
- tryb pomiaru w skali Celsjusza lub Fahrenheita
- pozwala na zapis do 32 wyników
- posiada czujnik wyłącznika po 60 sekundach
- urządzenie lekkie i poręczne 

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- termometr elektroniczny bezkontaktowy
- pomiar ciało: na czole
- wartość mierzonej temperatury w zakresie
: 32°C – 42,9°C / 89,6°F – 109,2°F.
- dokładność pomiarowa: +-0,2°C/0,3°C
- granica błędu: 3cm-5cm
- źródło zasilania bateryjne: 2x AAA 1,5V
- wymiary urządzenia: 135 mm ×37 mm ×30 mm długość × szerokość × wysokość
- ciężar bez baterii: 74 g
- ekran LCD
- pamięć termometru: 32 zapisy
- warunki działania: 16-35°C
- wilgotność względna: ≤85%
- gwarancja od producenta: 2 lata