Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Bardzo dobry termometr dla dzieci Braun BNT 400

Wysokiej jakości termometr dotykowy i bezdotykowy Braun BNT 400 to funkcjonalne urządzenie do pomiaru temperatury dla całej rodziny. Idealnie sprawdzi się w pomiarach temperatury u niemowląt dzieci i osób dorosłych. Braun BNT 400 z systemem Age Precision, który pomaga wyeliminować wątpliwości pomiaru temperatury. Urządzenie zostało wyposażone w bardzo wrażliwy czujnik, który w połączeniu z innowacyjnym układem optycznym pozwala wychwycić 2 razy więcej ciepła emitowanego przez człowieka niż zwykłe termometry czołowe. Uzyskana energia zostaje przeliczona na dokładny odczyt temperatury, dzięki temu termometr jest znacznie bardziej precyzyjny.

Pomiar następuje w ciągu zaledwie 2 sekund. Termometr bezdotykowy umożliwia badanie dwoma metodami bezdotykową i dotykową. Bezdotykowa nieinwazyjna dla pacjenta pozwala na wygodny pomiar z odległości do 2,5 cm od czoła. Z kolei w dotykowej należy przyłożyć termometr bezpośrednio do czoła. Dodatkowo dla uzyskania jeszcze lepszej precyzji zastosowano czujnik, który zapewnia dokładne odczytanie pomiaru, dzięki podświetleniu punktu między brwiami na czole, w którym powinno się mierzyć temperaturę. Termometr posiada nowoczesny system, który ułatwia poprawne ustawienie urządzenia pokazując czy termometr jest zbyt daleko od czoła i wynik może być niedokładny.

Urządzenie do pomiaru temperatury wyposażone w kolorową skalę wyników, dzięki temu po zbadaniu temperatury możemy od razu określić czy występuje gorączka. Normalna temperatura wyświetla się na żółto z kolei gorączka na czerwono. Posiada również cichy tryb do mierzenia temperatury w nocy aby nie budzić dziecka. Ten model pozwala na pomiar temperatury żywności, napojów. Dlatego jest niezastąpionym urządzeniem dla wszystkich rodziców, którzy posiadają małe dzieci i bardzo często potrzebują zmierzyć temperaturę mleka czy wody do kąpieli dla dziecka. Termometr zasilany na baterie, które zostały dołączone do zestawu. Niewielka waga i rozmiary pozwalają na przechowywanie go niemalże wszędzie. W zestawie etui na termometr. Okres gwarancji urządzenia 2 lata.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- termometr rodzinny Braun BNT 400
- dedykowany do pomiaru temperatury u niemowląt, dzieci, osób dorosłych
- pozwala na pomiar temperatury metodą dotykową i bezdotykową
- szybki pomiar w ciągu zaledwie 2 sekund 
- system Age Precision
- innowacyjny układ optyczny
- gwarancja 2 lata
- z nowoczesnym systemem ułatwiającym poprawne odmierzenie odległości
- podświetlany ekran
- możliwość włączenia cichego trybu 
- pomiar temperatury ciała, żywności, płynów np. wody do kąpieli dla dziecka
- kolorystyczna identyfikacja temperatury
- zasilany na baterie

punktor DANE TECHNICZNE:

- wymiary: 205 x 160 70 mm
- waga urządzenia: 0,31 kg
- automatyczne wyłączenie
- dokładność pomiaru: 0.2 C
- zakres pomiaru: 34.4 C 42.2 C
- czas pomiaru: poniżej 2 sekund
- podziałka na wyświetlaczu: 0.1 C
- 2 baterie AAA

Napisz opinię
2020-02-20 15:40:22 - 

Bardzo dobry i funkcjonalny termometr szczególnie jak ma się dzieci w różnym wieku

2020-05-14 15:34:37 - 

termometr świetny szybki jak żaden inny

2021-01-14 07:47:30 - 

Polecam ten model niezawodny