Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry termometr elektroniczny dla dzieci żabka

Termometry dla dzieci to specjalistyczne urządzenia, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Coraz częściej medyczne sprzęty są projektowane specjalnie dla dzieci, posiadają wtedy fantazyjne kształty, są kolorowe a to wszystko aby oswoić dziecko z urządzeniem i w łatwiejszy sposób dokonać badania. W tej ofercie dla wszystkich rodziców posiadających małe dzieci polecamy termometr dziecięcy w kształcie żabki w kolorze zielonym. Termometr żabka kojarzy się dziecku z zabawką dlatego też łatwiej jest nim zmierzyć temperaturę.

Termometr elektroniczny posiada elastyczną miękką końcówkę, która nie powoduje podrażnień. Przeznaczony jest głównie do pomiaru temperatury w odbycie, pod pachą, w ustach. Warto zaznaczyć, iż pomiar temperatury u dzieci od 2 do 5 roku życia zaleca się  w odbycie, niekiedy pod pachą, ponieważ uważany jest za najdokładniejszy. Termometr żabka jest bardzo łatwy w zastosowaniu, zapewnia szybki pomiar z dużą czułością 0,1 stopni Celsjusza. Termometr zapamiętuje ostatni pomiar, dodatkowo informuje za pomocą dźwięku o zakończeniu pomiaru. Wyniki wyświetlane na czytelnym wyświetlaczu LCD. Zakres temperatur w tym modelu wynosi od 32 do 44 stopni Celsjusza.

Termometr wyposażony w automatyczny wyłącznik po ok. 10 minutach również można wyłączyć go wcześniej po ostatnim pomiarze. Urządzenie posiada również wskaźnik niskiego stanu baterii. Termometr dziecięcy z miękką końcówką objęty został okresem gwarancji wynoszącym 12 miesięcy. Jest to bardzo dobre urządzenie medyczne II klasy. Może być stosowany u dzieci jak i również osób dorosłych. Należy pamiętać aby po każdym pomiarze wyczyścić i zdezynfekować końcówkę. Termometr elektroniczny na baterię w zestawie. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- termometr elektroniczny dla dzieci
- fantazyjny kształt żabki w kolorze zielonym
- zapewnia szybki pomiar temperatury
- łatwy w zastosowaniu
- posiada miękką elastyczną i niepodrażniającą końcówkę
- z sygnalizacją dźwięku o zakończeniu pomiaru
- automatyczny wyłącznik
- przeznaczony dla dzieci i osób dorosłych
- wyświetlacz LCD

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- zakres temperatur od 32 do 44 stopni Celsjusza
- wysoka czułość pomiaru 0,1 stopnia Celsjusza