Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry termometr dla dziecka kaczuszka 

Gorączka u dziecka to okres, kiedy nasza pociecha wymaga szczególnej opieki. Zazwyczaj powinna nas zaniepokoić zbyt wysoka jak i również zbyt niska temperatura ciała. Każda może zwiastować niepokojące objawy choroby. W takim przypadku należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Temperaturę ciała można mierzyć za pomocą termometrów elektronicznych lub też zwykłych bezrtęciowych. W przypadku pomiaru temperatury u małych dzieci najlepiej sprawdza się metoda doodbytnicza. Najczęściej taką metodę stosuje się u dzieci od 2 do 5 roku życia, ponieważ jest uznawana za najdokładniejszą.

Do pomiaru w odbycie i pod pachą polecamy termometr w kształcie kaczuszki w kolorze żółtym. Jest to termometr wykonany na wzór zabawki, dzięki temu dziecku łatwiej wykonać pomiar, ponieważ urządzenie kojarzy się z zabawką. Termometr z miękką końcówką dla dzieci kaczuszka może być także stosowany dla osób dorosłych. Wyposażony został w miękką końcówkę niepodrażniającą. Należy pamiętać aby po każdym użyciu wymyć i zdezynfekować końcówkę. Dla ułatwienia odczytu urządzenie posiada czytelny ekran LCD. Dodatkową opcją w tym modelu jest sygnalizacja dźwiękowa zakończenia pomiaru.

Termometr dziecięcy wyposażony został w automatyczne wyłączanie po 10 minutach bezczynności, można go również wyłączyć ręcznie natychmiast po pomiarze temperatury. Termometr dziecięcy kaczka zasilany na baterie w zestawie. Jest to dobrej jakości termometr dla dzieci objęty 12 miesięczną gwarancją od producenta. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje termometrów przeznaczonych dla dzieci i osób dorosłych.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- termometr dla dziecka kaczuszka
- przyjazny dla dzieci
- wysoka dokładność
- sygnalizacja dźwięku zakończenia pomiaru
- automatyczne i ręczne wyłączanie
- z miękka elastyczną końcówka
- czytelny ekran
- nie zawiera rtęci
- bardzo łatwa obsługa 
- kolor żółty

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- rodzaj: termometr dotykowy elektroniczny z końcówką 
- miejsce pomiaru na ciele: odbyt, pod pachą, w ustach
- pomiar temp. w zakresie: 32 do 44 stopni Celsjusza
- dokładność pomiaru: 0,1 stopni Celsjusza
- wyposażony w wyświetlacz LCD
- okres gwarancji: 12 miesięcy

Napisz opinię
2020-05-25 16:23:55 - 

jak za taką cenę to całkiem dobrze mierzy