Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Nowoczesny termometr z plastrami Microlife PT-200

Wysoka temperatura u dziecka to zawsze zaniepokojenie rodzica i zazwyczaj chęć pomiaru co kilkanaście minut. Wiadomo, że jest to bardzo kłopotliwe dla dziecka jak i również rodzica. Dlatego powstał nowoczesny system mierzący temperaturę w postaci plastrów. Jest to nowość na polskim rynku, która zyskuje bardzo dobre rekomendacje wśród lekarzy specjalistów i rodziców. Microlife PT-200 to innowacyjny termometr, którym można monitorować temperaturę u dziecka prze 24 godziny na dobę w czasie rzeczywistym. Co bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia to aplikacja, którą możemy mieć na swoim telefonie i w każdym momencie obserwować temperaturę dziecka. Pomiar wykonywany jest co 5 sekund, a wyniki przesyłane do aplikacji przez transmisję Bluetooth. Aplikację można zainstalować pobierając bezpłatnie z App Store i Google Play, bardzo łatwa w obsłudze dla każdego użytkownika smartphona.

Dodatkowo urządzenie pozwala na ostrzeganie o gorączce za pomocą dźwięku. W aparacie pomiarowym istnieje możliwość ustawienia alarmów niskich i wysokich temperatur. Plastry przeznaczone do naklejania na ciele, co ważne są w 100% biokompatybilne i nie uszkadzają komórek skóry. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z urządzenia przez całą rodzinę, plastry nadają się do czyszczenia, dzięki temu ograniczają przenoszenie zarazków. Dodatkowo termometr z plastrami został objęty długoletnią gwarancją w systemie door to door. Jest to system gwarantujący bezpłatne odebranie sprzętu w przypadku awarii jak i również bezpłatny dowóz dla kupującego. Taki rodzaj gwarancji pozwala oszczędzić czas i pieniądze użytkownika. Termometr z plastrami posiada również automatyczny wyłącznik, pozwalający na oszczędność baterii po 30 minutach po zdjęciu z ciała.

Producent określa żywotność baterii na ok. 9 dni w przypadku użycia przez 8 godzin dziennie przy zastosowaniu nowej baterii. Urządzenie do pomiaru temperatury jest produktem certyfikowanym bezpiecznym dla dzieci i osób dorosłych. Warto zaznaczyć, że jest to jedno z nielicznych urządzeń do pomiaru temperatury oferujący 24 godzinną możliwość monitorowania stanu temperatury. W składzie znajdziemy 10 plastrów, baterie, etui, gwarancję oraz instrukcję obsługi, z którą należy się zapoznać. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór termometrów przeznaczonych dla dzieci, osób dorosłych jak również doskonałe termometry rodzinne. 

 punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- termometr z plastrami naklejanymi na ciało
- pozwala na monitorowanie temperatury ciała przez 24 godziny na dobę
- rejestracja temp. co 5 sekund
- możliwość sprawdzania temperatury w aplikacji na smartphona
- plastry bezpieczne w 100% biokompatybilne
- plastry z możliwością czyszczenia
- automatyczny wyłącznik
- długa żywotność baterii
- w zestawie 10 plastrów
- zasięg do 10 metrów prawidłowej transmisji danych w wolnej przestrzeni
- długi okres gwarancji 5 lat w systemie door to door

punktor  INFORMACJE DODATKOWE:

- termometr elektroniczny dotykowy
- pomiar na ciele pod pachą
- dokładność pomiaru: co 5 sekund
- możliwość nieprzerwalnego monitorowania do 72 godzin
- pomiar badania w zakresie: 32,0 - 43,0 °C / 89,6 - 109,4 °F
- rozdzielczość: 0,01 °C / °F
- granica błędu: ± 0,1 °C / ± 0,2 °F
- warunki pracy w temp.: 10 - 40 °C / 50 - 104 °F
- maksymalna wilgotność względna: 15-95 %
- warunki przechowywania: -25 - +60 °C / -13 - +140 °F
- automatyczne wyłączanie się: po 30 minutach po zdjęciu z ciała
- zasięg: 10 m prawidłowej odległości transmisji w wolnej przestrzeni
- kompatybilność: Android 5.0 lub nowszy / iPhone iOS 8.0 lub nowszy
- okres gwarancyjny: 5 lat door to door
- w zestawie 10 plastrów

punktor  W ZESTAWIE:

- urządzenie monitorujące
- 10 plastrów
- plastikowe etui
- instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
- bateria

Napisz opinię
2020-04-15 13:19:23 - 

Dla małego dziecka niezastąpiony zwłaszcza nocą