Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Dobrej jakości termometr elektroniczny dla całej rodziny

Vitammy Zoom to urządzenie pomiarowe, z którego mogą korzystać dzieci a nawet niemowlaki oraz osoby dorosłe. Termometr charakteryzuje szybkość pomiaru wynosząca zaledwie 1 sekundę. Urządzenie wykorzystuje technologię podczerwieni, dzięki temu pomiar odbywa się bezkontaktowo zapewniając bezpieczeństwo badanemu, tym samym nie przenosi materiału zakaźnego z jednego na drugiego pacjenta. Pomiaru dokonamy na czole zachowując odpowiednią odległość, oprócz pomiaru temperatury u człowieka możemy nim zmierzyć pomiar temperatury otoczenia oraz jedzenia np. pokarmów dla dzieci. 

Termometr bezdotykowy elektroniczny wyposażony został w interpretację wyników, która wyświetla się w postaci symbolów w przypadku uzyskania temperatury poniżej poniżej 37,8°C - 100°F na ekranie pojawi się symbol :I Jeśli temperatura wyniesie 37,8°C lub więcej, na ekranie będzie widoczny symbol :(. Urządzenie pomiarowe zostało zaprojektowane tak aby wyłączało się automatycznie po upływie 1 minuty, dzięki temu w znaczny sposób wydłużymy żywotność baterii. Warto również zwrócić uwagę na dużą pamięć termometru, która oferuje zapis, aż do 10 ostatnich pomiarów z datą, godziną oraz trybem jaki został użyty. Biorąc pod uwagę inne termometry elektroniczne, które zazwyczaj mają pamięć do ostatniego pomiaru ten w tej kwestii przoduje wśród konkurencji. Zapis ostatnich pomiarów pozwala nam monitorować stan choroby oraz daje wyraźny obraz podczas wizyty u lekarza.

Wyniki zapisywane są na wyświetlaczu LCD, który w tym modelu jest wyjątkowo duży i czytelny, odpowiedni nawet dla osób w podeszłym wieku. Dodatkowo urządzenie powstało z dobrej jakości tworzywa odpornego na wstrząsy, producent gwarantuje prawidłowe działanie nawet z upadku termometru około 90 cm. Okres gwarancji producenta wynosi 24 miesiące jak w większości termometrów elektronicznych. Urządzenie do pomiaru temperatury zostało przeznaczone do domowego i profesjonalnego zastosowania w szpitalach, gabinetach medycznych w tym pediatrycznych itp. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją zastosowania aby pomiar był dokładny i prawidłowy należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta. W naszej ofercie posiadamy szeroką bazę urządzeń medycznych jak termometry, również ciśnieniomierze, inhalatory i inny asortyment medyczny. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- termometr bezkontaktowy Vitammy Zoom
- do pomiaru temperatury u niemowląt, większych dzieci i osób dorosłych
- dedykowany do profesjonalnego i domowego zastosowania
- zapewnia szybki pomiar w ciągu 1 sekundy
- bardzo dokładny z interpretacją wyników
- metoda pomiaru wykorzystująca podczerwień
- temperaturę zmierzymy na czole
- urządzenie pozwala również na pomiar temp. otoczenia, posiłków
- odporna obudowa, nawet na upadek z 90 cm
- zapewnia wygodę w czasie trzymania w dłoni
- duży wyświetlacz LCD
- okres gwarancyjny 24 miesiące
- duża pamięć urządzenia pozwalająca na zapis do 10 pomiarów z datą, godziną i wybranym trybem

punktor DANE TECHNICZNE:

- typ termometru: bezkontaktowy na podczerwień elektroniczny
- miejsce pomiaru: czoło
- dodatkowy pomiar: otoczenie, przedmioty
- czas pomiaru: 1 s
- pomiar w dokonywanym zakresie: 34.0°C~43.0°C/93.2°F~109.4°F
- pomiar z dokładnością: ±0.2°C/0.4°F w zakresie 35.0°C~42.0°C/95.9°F~107.6°F
- dokładność przy temperaturze otoczenia 15°C~35°C (59°F~95°F). ±0.3°C (0.5°F) i pozostałych zakresach i temperaturach otoczenia
- rodzaj zasilania: na 2 baterie AAA
- zapis pamięci: 10 pomiarów
- wyświetlacz: LCD rozmiar : 153 × 41 × 44 mm
- ciężar urządzenia: 84 g z bateriami
- okres gwarancyjny: 2 lata

punktor SKŁAD ZESTAWU:

- termometr bezkontaktowy VITAMMY ZOOM (DET-306) 
- 2 baterie alkaliczne typu AAA
- instrukcja użytkownika, karta gwarancyjna

Napisz opinię
2020-05-11 14:46:50 - 

termometr szybko mierzy obsługa tez bardzo prosta na pewno bedzie dobry dla takich osob jak ja ktore lubią łatwe w obsłudze rzeczy.

2020-05-12 15:21:12 - 

Wszystko działa bardo dokładnie mierzy nie spodziewalam sie ze jest taki malutki

2020-11-02 14:21:24 - 

szybki pomiar temperatury to dla mnie podstawa dlatego zdecydowałam się na zakup tego modelu.