Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Termometr zapewniający błyskawiczny pomiar 1 sekunda Novama White

Pomiar temperatury ciała u dzieci i dorosłych to bardzo istotny parametr, który może powiedzieć dużo o stanie zdrowia. Temperaturę ciała możemy zmierzyć termometrem manualnym lub elektronicznym. Ważne aby urządzenie było precyzyjne i oddawało rzeczywisty i dokładny pomiar. Takim termometrem bez wątpienia jest szybki termometr bezdotykowy Novama White. To jeden z najlepszych obecnie urządzeń do pomiaru temperatury ciała u dzieci i dorosłych w tej klasie cenowej. Jest to termometr bardzo dobrej jakości od znanego producenta Novama, zyskującego na popularności w ostatnim czasie. Pomiar temperatury tym urządzeniem otrzymamy błyskawicznie bo zaledwie w przeciągu mniej niż jednej sekundy. Dlatego świetnie sprawdzi się w szpitalach, jednostkach opiekuńczych, gdzie wykonuje się pomiar u bardzo dużej liczby pacjentów.

Dodatkowo ten model posiada polskie Menu obsługi, dzięki temu jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze także dla osób starszych, które zazwyczaj mają problem z zapamiętywaniem obcych wyrazów. Urządzenie zostało wyposażone w alarm gorączki, który uaktywnia się po przekroczeniu 38 stopni Celsjusza. Na ekranie w tym samym momencie pojawia się symbol imitujący smutną buźkę. Z kolei kiedy otrzymamy pomiar mniejszy niż 38 stopni Celsjusza to uaktywnia się ikona w postaci uśmiechniętej buźki. Ikony tego typu są również przyjazne dla dzieci, można pokazać maluchowi, podczas badania. Novama to szybki termometr wielofunkcyjny, który pozwoli nam nie tylko na zbadanie temperatury ciała u człowieka ale również na pomiar temp. otoczenia, wody, obiektów, posiłków np. mleka dla dziecka.

Urządzenie posiada wbudowaną pamięć pozwalającą na zapis, aż do 30 wyników. W termometrze zastosowano również automatyczny wyłącznik i wskaźnik niskiego zużycia baterii. Jest to doskonały termometr rodzinny, idealny dla malutkich dzieci. Co istotne to termometr został objęty 2 letnią gwarancją od producenta w systemie door to door. Jest to system, który w przypadku zepsucia się urządzenia gwarantuje jego bezpłatny odbiór po dopełnieniu wszystkich formalności. Bardzo wygodna opcja, która pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. W naszym sklepie znajdą Państwo również inne termometry oraz urządzenia medyczne. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- termometr rodzinny Novama White
- zapewnia błyskawiczny pomiar w przeciągu 1 sekundy
- bezdotykowy pomiar
- pamięć 30 pomiarów
- bardzo łatwy w obsłudze
- menu w języku polskim
- alarm dźwiękowy gorączki
- pomiar ciała, otoczenia, obiektów, wody, jedzenia itp.
- 2 lata gwarancji w systemie door to door
- p
omiar z odległości 0,5-3 cm
- dokładność pomiaru temperatura ciała 0,2'C

punktor DANE TECHNICZNE:

- typ termometru: bezkontaktowy elektroniczny
- badanie temp. ciała z czoła
- dodatkowy pomiar: przedmioty
- szybkość pomiaru: ok. 1 sekundy
- pamięć: 30 ostatnich pomiarów
- pozwala na pomiar temp. ciała w zakresie: 34.0°C~43.0°C
- zakres pomiaru przedmiotu: 0°C~100°C
- granica błędu przy badanym przedmiocie: ±0.2°C w zakresie 35.0°C~42.0°C, ±0.3°C w pozostałych zakresach i temperaturach otoczenia
- zachowanie odległości od przedmiotu: 0,5 cm ~ 3 cm
- rodzaj zasilania bateryjne: 2 baterie AAA 
- ciężar: 80 g
- rozmiar termometru: 123 × 50,5 × 49 mm
- okres gwarancyjny: 2 lata 

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- termometr 
- baterie
- instrukcja obsługi
- karta gwarancji